Монаша спільнота

о. Теодор Роман Нагорняк, ЧСВВ

о. Теодор Роман Нагорняк, ЧСВВ

о. Теодор Роман Нагорняк, ЧСВВ — ігумен монастиря, відповідальний за монастир і парафію в с. Струсові.

Народився 4 травня 1979 р. в с. Добротів, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл. До монастиря вступив 19 червня 2000 р. Урочисту Професію Довічних Обітів склав 26 серпня 2007 р. Тайну Священства прийняв із рук єпископа Іринея Білика, ЧСВВ 27 травня 2010 р.

 

о. Іриней Ігор Гумен, ЧСВВ

о. Іриней Ігор Гумен, ЧСВВ

о. Іриней Ігор Гумен, ЧСВВ — директор Колегіуму ім. св. Йосафата, духовний провідник Апостольства Молитви.

Народився 19 вересня 1961 р. в м. Аніва, Сахалінська обл., Росія. До монастиря вступив 18 серпня 1999 р. Урочисту Професію Довічних Обітів склав 19 серпня 2006 р. Тайну Священства прийняв із рук єпископа Ігоря Возняка 6 серпня 2008 р.

 

о. Прокопій Юрій Лотоцький, ЧСВВ

о. Прокопій Юрій Лотоцький, ЧСВВ

о. Прокопій Юрій Лотоцький, ЧСВВ — парафіяльний сотрудник, духовний провідник Домашньої Церкви.

Народився 24 квітня 1974 р. в м. Бережани, Тернопільська обл. До монастиря вступив 6 квітня 1993 р. Урочисту Професію Довічних Обітів склав 1 червня 2000 р. Тайну Священства прийняв 8 липня 2001 р.

 

о. Йосафат Михайло Фітель, ЧСВВ

о. Йосафат Михайло Фітель, ЧСВВ

о. Йосафат Михайло Фітель, ЧСВВ — парафіяльний сотрудник, духовний провідник Марійської Дружини, МО «Цвіт Любові».

Народився 15 жовтня 1977 р. в c. Коти, Яворівський р-н, Львівська обл. До монастиря вступив 15 липня 1995 р. Урочисту Професію Довічних Обітів склав 21 липня 2002 р. Тайну Священства прийняв 18 квітня 2004 р.

 

о. Пімен Іван Коневич, ЧСВВ

о. Пімен Іван Коневич, ЧСВВ

о. Пімен Іван Коневич, ЧСВВ — парафіяльний сотрудник, духовний провідник Дітей Марії, духовний провідник Вівтарної Дружини.

Народився 26 червня 1975 р. в с. Оболоня, Долинський р-н, Івано-Франківська обл. До монастиря вступив 3 червня 1995 р. Урочисту Професію Довічних Обітів склав 18 серпня 2002 р. Тайну Священства прийняв 28 серпня 2016 р.

 

о. Теодор Ігор Дутчак, ЧСВВ

о. Теодор Ігор Дутчак, ЧСВВ

о. Теодор Ігор Дутчак, ЧСВВ — парафіяльний сотрудник, префект та помічник вихователя колегіуму ім. св. Йосафата.

Народився 23 квітня 1992 р. в с. Панівці, Борщівський р-н, Тернопільська обл. До монастиря вступив 23 липня 2009 р. Урочисту Професію Довічних Обітів склав 7 серпня 2016 р. Тайну Священства прийняв 28 серпня 2018 р.