Новина

Зустріч Протоархимандрита о. Василія Ковбича, ЧСВВ із представниками Бучацького районного відділу освіти

9 серпня 2011 року, в приміщенні колегіуму ім. св. Йосафата, під проводом ігумена Бучацького монастиря о. Макарія Солюка, ЧСВВ відбулась зустріч Протоархимандрита о. Василія Ковбича, ЧСВВ із представниками районного відділу освіти щодо розвитку і процвітання колегіуму.

На зустрічі були присутні: Протоархимандрит о. Василій Ковбич, ЧСВВ; ігумен Бучацького монастиря оо. Василіян о. Макарій Солюк, ЧСВВ; директор колегіуму ім. св. Йосафата Богдан Іванович Сушириба; о. Іриней Гумен, ЧСВВ, завідувач районним методичним кабінетом Ольга Василівна Пулик, екс-куратор колегіуму Галина Павлівна Качуровська, новопризначена куратор колегіуму Надія Омелянівна Крушельницька. Після спільної молитви о. Макарій ознайомив між собою присутніх і коротко розповів про життя і діяльність колегіуму, навчально-виховний процес у закладі. Опісля, до представників освіти звернувся о. Протоархимандрит зі словом привітання й подяки. У своєму зверненні він підкреслив про важливість співпраці між державою і нашим монастирем, зокрема, в галузі освіти, адже діти, які тут навчаються, є нашим майбутнім. Зазначив також і про відповідне християнське виховання, яке повинне супроводжувати дітей крок за кроком на шляху до отримання знань, адже християнська віра не є суперечною науці.

До слова також були запрошені усі присутні. У кожній промові учасники зустрічі намагались якнайповніше висвітлити образ колегіуму, розповідали про здібності, досягнення, зразкову поведінку колегіантів, їх участь у різноманітних заходах, конкурсах, виступах міського і районного масштабу та ін.

Зазначимо, що зустріч найвищого настоятеля Василіянського Чину з представниками районного відділу освіти була першою на протязі усіх років існування колегіуму в м. Бучачі.

На завершенні зустрічі пролунали побажання подальшого розквіту колегіуму та його успішної діяльності на славу Божу і на користь Василіянському Чину та державі. Опісля о. Макарій подякував усім присутнім за активну участь у зустрічі, а також за співпрацю й сприяння одній із харизм Василіянського Чину — науковій діяльності (шкільництву).

Прес-центр монастиря
9 серпня 2011
Зустріч Протоархимандрита о. Василія Ковбича, ЧСВВ із представниками Бучацького районного відділу освіти, 9 серпня 2011 р.Б.Зустріч Протоархимандрита о. Василія Ковбича, ЧСВВ із представниками Бучацького районного відділу освіти, 9 серпня 2011 р.Б.