Новина

Мучеників Макавеїв.
Освячення плащаниці Успіння Пречистої Діви Марії

14 серпня Свята Церква вшановує пам'ять семи братів і їхньої матері Соломії Макавейських, які загинули мученицькою смертю. В цей день також є традиція освячувати зілля, мак і квіти.

У нашому храмі, після парафіяльної Святої Літургії, яку відслужив ігумен о. Макарій Солюк, ЧСВВ, відбулась знаменна подія — освячення плащаниці Успіння Пречистої Діви Марії. Ця невимовна краса, до виготовлення якої спричинилися жертводавці, а до образу на самій плащаниці — п. Роман Лесів, буде виставлена для почитання свята у день Успіння, 28 серпня.

Після освячення плащаниці ігумен о. Макарій подякував усім жертводавцям і побажав, щоб Господь і надалі благословив їхню добру справу. На завершення була також відчитана молитва на освячення принесених парафіянами квітів та зілля, які на протязі року вони матимуть змогу використовувати на оздоровлення як душі, так і тіла.

Прес-центр монастиря
14 серпня 2011
Освячення плащаниці Успіння Пречистої Діви Марії у Бучацькому монастирі оо. Василіян, 14 серпня 2011 р.Б.Освячення плащаниці Успіння Пречистої Діви Марії у Бучацькому монастирі оо. Василіян, 14 серпня 2011 р.Б.Освячення плащаниці Успіння Пречистої Діви Марії у Бучацькому монастирі оо. Василіян, 14 серпня 2011 р.Б.Освячення плащаниці Успіння Пречистої Діви Марії у Бучацькому монастирі оо. Василіян, 14 серпня 2011 р.Б.Макавейських мучеників. Освячення зілля, маку, квітів у Бучацькому монастирі оо. Василіян, 14 серпня 2011 р.Б.Макавейських мучеників. Освячення зілля, маку, квітів у Бучацькому монастирі оо. Василіян, 14 серпня 2011 р.Б.