Новина

Після розп’яття завжди буде воскресіння

У Бучацькому монастирі — храмове свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього і звершення Таїнства Священства, 27 вересня 2014 р.Б.

27 вересня, на храмовий празник Воздвиження Чесного Хреста Господнього при Бучацькому монастирі отців Василіян, до «священичої родини» долучилося три нововисвячених ієреї: о. Іван Микитюк, о. Василь Стасюк та о. Василь Улішак. Святителями були Владика Димитрій Григорак, ЧСВВ (Єпарх Бучацький) та Владика Василій Тучапець, ЧСВВ (Екзарх Харківський).

«Священство є великим даром, але якщо не буде покори не буде і Христа. Дорога священика є “Дорога Хресна”, не тільки він повинен йти нею, але вести за собою інших. Сьогоднішні дні є “Хресною Дорогою”. Зло має на меті знищити нас як фізично, так і морально. Ми повинні пам’ятати: після розп’яття завжди буде воскресіння. Допоки кожен із нас не візьме свій хрест і не буде нести його — нічого не зміниться», — у своїй проповіді наголосив Владика Димитрій.

Під час Божественної Літургії відбулось звершення Святої Тайни Священства. Опісля усі процесійно вийшли на водосвяття. Отець Іван Микитюк висловив подячне слово, а також просив про молитву за нововисвячених ієреїв та їхнє служіння.

(Переглянути фото)

За матеріалами прес-служби Бучацької єпархії УГКЦ
27 вересня 2014