Новина

Наше літо

Літо «Цвіту Любові», червень-серпень 2015 р.Б.

На літо 2015-го року ми чекали довго, а пролетіло воно несподівано швидко. Але, незважаючи на це, для учасників МХО «Цвіт Любові» цьогорічне літо запам’яталось масою позитивних емоцій, цікавих подорожей та незабутніх вражень.

Ще у червні розпочались приготування до дитячого християнського табору «Веселі канікули з Богом», у якому взяли участь декілька аніматорів з нашої спільноти. Щиро дякуємо дівчатам з Марійської Дружини за добрий вишкіл, належну організацію і дуже класні враження від табору.

Відразу після Всеукраїнської прощі до Зарваниці, у липні, разом зі своїм духовним провідником о. Тадеєм Виксюком, ЧСВВ спільнота вирушила в духовно-відпочинкову поїздку Карпатами. Там учасники здійснили сходження на гірські вершини, поповнили запас здоров’я та позитиву на цілий рік наперед. Додому повертались, захопивши з собою ефектні фотокадри з нашими щасливими посмішками і, звичайно ж, краєвидами Гуцульщини і Бойківщини.

23–26 липня у Львові відбулася унікальна подія — молодіжний християнський фестиваль «Вітер На-Дії 2015». «Молодь потребує бути разом, молодь потребує єднатися, і це також стосується християнської молоді. Цей фестиваль — це і є створення такого місця для зустрічі», — говорить один з організаторів, голова Комісії у справах молоді УГКЦ, о. Ростислав Пендюк. Фестиваль справді виявився тим місцем зустрічі вільних, ініціативних, творчих, енергійних, радісних греко-католиків. Ми долучились до дискусійного кола на духовному майданчику, переглянули вистави спільнот на театральній сцені, а ввечері стали слухачами потужної музичної програми за участю християнських гуртів. Словами передати атмосферу «Вітру На-Дії» неможливо, це треба було бачити і чути!

16 серпня, уже вдома, в Бучачі, учасники «Цвіту Любові» провели чудовий християнський вечір у товаристві відвідувачів Арт-Двору. Ми спілкувались, співали пісні, демонстрували пантоміми, слухали повчання священика і у такий спосіб закликали людей проявляти добру волю, свідчити своє християнство і словами, і справами. Надіємось, що того вечора Господь наповнив серця усіх присутніх вірою й любов’ю.

Наснагу до праці й навчання, а, головне, добру молитовну розраду учасники спільноти отримали на цьогорічній молодіжній прощі у Гошеві. Свята Літургія, Адорація, розважання, прохання усіх разом і кожного зокрема творили одну величну молитву, яку склали у цьому святому місці за заступництвом Пресвятої Богородиці перед Ісусом Христом. Це була молитва за Україну, за її людей, за повернення додому тих, хто вимушено покинув домівку, за навернення тих, хто свідомо залишив дім Небесного Отця, за спокій і мир у державі, в родинах, у наших серцях.

Розповідати про відчуття молитовної єдності, про радість проведеного часу та діяльність в колі спільноти можна дуже довго, але набагато краще, якщо Ти побачиш це вживу. «Цвіт Любові» чекає Тебе — прийди і подивись!

(Переглянути фото)

Іра Андрієшин,
спільнота «Цвіт Любові»
5 вересня 2015