Новина

«Веселі канікули з Богом 2015»

Веселі канікули з Богом при Бучацькому монастирі оо. Василіян, 13-19 липня 2015 р.Б.

Якщо запитати у дитини, що для неї означає літо, то найчастіше отримаємо відповідь: «Канікули!» Саме тому ми, дорослі, зобов’язані цікаво, радісно й, звичайно, у християнському дусі організовувати літній відпочинок для наших дітей.

Уже традиційно, щороку на парафії Воздвиження Чесного Хреста Господнього при монастирі отців Василіян у Бучачі Марійська Дружина організовує літній християнський табір «Веселі канікули з Богом». У програмі табору обов’язково є Служба Божа, під час якої діти мають можливість приступити до Святих Таїнств Сповіді та Причастя; катехизації (навчання); ігри; гуртки; банси (танці); пісні — усе те, що творить величезний простір для розвитку й відпочинку маленьких християн на славу Божу.

Особливістю табору «Веселі канікули з Богом 2015», який тривав впродовж 13–19 липня, була тематика — «Дев’ять плодів Святого Духа» й «Рік митрополита Андрея Шептицького». Цікаві й незабутні враження учасники отримали від мандрівки до с. Улашківці, де мали змогу скласти свої молитви біля двох чудотворних ікон й здійснили екскурсію до давнього василіянського монастиря. Також зазначимо, що цьогоріч з понад 130 учасників табору близько трьох десятків — діти, на долю яких випали важкі випробування війною, що триває на сході України.

Завдяки добрій співпраці духівника — о. Матея Дзюрбана, ЧСВВ, керівника табору — Марії Ямнюк, монашої спільноти Бучацької обителі, Марійської Дружини, парафіяльної молоді, семінаристів, працівників кухні і медперсоналу колегіуму, батьківського колективу та людей доброї волі, усі учасники табору дізнались багато нового, розвивали свої вміння й таланти, отримали незабутні враження, і, звичайно ж, відпочивали, раділи, веселились й у такий чудовий спосіб прославляли Господа Бога.

«Веселі канікули з Богом» у Бучачі стали тільки початком таборового літа Марійської Дружини. Наші невтомні дівчата-аніматори провели аналогічні табори на парафіях св. Миколая (с. Струсів), св. Онуфрія (с. Горигляди, Монастириський р-н), Покрови Пресвятої Богородиці (с. Сновидів), Успіння Пресвятої Богородиці (смт Підкамінь, Бродівський р-н, Львівська обл.), допомагали у проведенні табору на парафії святих апостолів Петра і Павла (м. Бучач, мкр-н цукрового заводу), а також організовували дозвілля та активний відпочинок для дітей з родин, які взяли участь у реколекціях Домашньої Церкви.

Літній християнський табір є цікавим і дуже захоплюючим напрямком роботи серед багатьох інших праць Марійської Дружини. «Веселі канікули з Богом 2015» стали ще одним добрим свідченням того, що діяльність спільноти і належність до неї є важливою і корисною для людей загалом та учасниць зокрема. Саме тому Марійська Дружина щиро запрошує дівчат віком від 12 років для спільного служіння Пресвятій Богородиці.

(Переглянути фото)

Вікторія Павлішен,
голова Марійської Дружини
6 вересня 2015