Новина

Літній відпочинок лицарів Вівтарної Дружини

Літній відпочинок лицарів Вівтарної Дружини, червень-серпень 2015 р.Б.

Вівтарна Дружина — це дитячо-юнацька християнська організація, яка має на меті плекати правдиву побожність, любов до Господа Нашого Ісуса Христа та Його Церкви, а також допомогти молодій людині віднайти своє покликання та місце у житті. Вівтарні дружинники слугують біля престолу під час богослужінь, беруть активну участь у житті парафії, утверджуючись у вірі та пізнаючи наші звичаї та обряд. Хлопці вивчають основні правди християнської віри, принагідно допомагають при храмі і разом проводять частину свого вільного часу. Лицарями Вівтарної Дружини є хлопці, віком від 10-15 років.

Впродовж цього літа учасники нашої спільноти побували в багатьох цікавих місцях. Зокрема, провели тиждень активного відпочинку в Карпатах. Вирушивши з Бучача, по дорозі ми заїхали в цікаве місто на Покутті — Коломию, звідти вирушили до Яремче, де ознайомилися з містечком та його околицями. Згодом відвідали відпочинковий комплекс «Буковель», де покаталися на підйомнику, потім побували на скелях Довбуша, побачили красу гірських водоспадів, а наприкінці мандрівки здійснили сходження на Говерлу. У часі поїздки духовний провідник нашої спільноти о. диякон Пімен Коневич, ЧСВВ проводив катехитичні заняття, на яких ми дізнавалися багато нового про історію Церкви та життя святих.

Перед поїздкою учасники Вівтарної Дружини мали катехитичну літню школу, під час якої навчались катехизму і з більшим натхненням поринули в релігійне життя Церкви.

Для кожного вівтарника час, проведений у таборі став незабутнім. Для одних дуже запам’ятався похід на Говерлу, для інших — добре проведений час з друзями, ще комусь — подорож у нову місцевість.

Крім поїздки учасники спільноти також ходили в походи. Ми відвідали урочище Монастирок, де знаходяться руїни давньої фортеці-монастиря. Під час відпочинку ми активно спілкувалися і вивчали історію цього місця. Також побували в селі Рукомиш, де знаходиться храм колишнього печерного монастиря та мурована церква св. Онуфрія. На завершення мандрівки Вівтарники пройшли Хресну Дорогу, стації якої розташовані у скелях на околиці села.

Дякуємо Богові за добре проведений час в цьому літі!

Заняття Вівтарної Дружини проводяться щонеділі о 12:15. Радо чекаємо бажаючих долучитися до нашої спільноти!

(Переглянути фото)

Богдан Стрілецький,
голова Вівтарної Дружини
12 вересня 2015