Новина

Вівтарна Дружина здійснила мандрівку Львівщиною

Жовківський монастир отців Василіян

У суботу, 9 квітня 2016 р. Божого Вівтарна Дружина під духовним проводом о. диякона Партенія Підчехи, ЧСВВ та парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього здійснили духовно-відпочинкову поїздку на Львівщину.

Спочатку учасники мандрівки відвідали Жовківський монастир Різдва Христового отців Василіян, склали свої молитви перед мощівником Святого мч. Партенія у монастирській церкві Серця Христового. Також здійснили екскурсію центральною частиною м. Жовква.

З Жовкви ми вирушили у с. Страдч — відомий відпустовий центр. Дорогою до Страдчу ми зупинялись у Брюховичах, де молились за душу покійного Андрія Кузьменка.

У Страдчі побували на могилі блаженного новомученика о. Миколи Конрада, згодом вирушили на Хресну дорогу. Кожен з учасників поїздки отримав нагоду виголосити намірення, за яке усі разом молились на стаціях Хресної дороги. Мандрівка Страдчем завершилась відвідинами печерного монастиря.

Зі Страдча ми вирушили до Львова, де нас гостинно прийняли сестри у монастирі Згромадження Сестер Св. свщмч. Йосафата. Разом з ними ми піднялись на Високий замок, а перед від’їздом спільно молились у монастирській каплиці.

На зворотньому шляху ми відвідали величний замок і побували в Онуфріївській церкві Благовіщенського монастиря отців Василіян у Підгірцях. Стомлені, але духовно збагачені і дуже задоволені поїздкою, ми щасливо повернулись в Бучач.

(Переглянути фото)

Учасники поїздки
16 квітня 2016