Новина

Владика Іриней Білик, ЧСВВ відвідав Бучацький монастир отців Василіян

Владика Іриней Білик, ЧСВВ відвідав Бучацький монастир отців Василіян

8 липня 2016 р.Б. Владика Іриней Білик, ЧСВВ — Канонік Папської Базиліки Святої Марії Більшої в Римі та вислужений єпископ Бучацький відвідав Бучацьку обитель отців Василіян.

Цього дня, в Празник найсолодшого Господа Бога і Спаса Ісуса Христа-Чоловіколюбця, Владика Іриней очолив Архиєрейську Божественну Літургію в співслужінні: о. Доротея Шимчія, ЧСВВ — довголітнього душпастиря для українців в Латинській Америці, духівника в Папській колегії Святого Йосафата в Римі, а з 1992 року — професора Івано-Франківського Духовного Інституту; о. Іринея Гумена, ЧСВВ — настоятеля монастиря та директора колегіуму; о. м. Григорія Полоза — пароха с. Оришківці та диякона Петра Токача.

У часі проповіді Єпископ закликав вірних бути активними членами Христової Церкви, особливо в цей тривожний час в історії нашої Батьківщини; наслідувати Христа, тобто думати так, як думав Христос; говорити так, як говорив Христос; поступати так, як поступав Христос; самовіддано служити ближнім, так як наші воїни на сході України служать з любові до нашої Вітчизни і нашого народу, готові кожного дня своє життя покласти на вівтар свободи України.

Після Божественної Літургії Владика Іриней мирував миром, яке у Великий четвер в Ватикані для оздоровлення хворих освятив Папа Франциск, а також кожного зокрема благословив мощами святих безсрібників і чудотворців Косми і Дам’яна, які привіз з Риму.

На завершення свого перебування в Бучачі Архиєрей відвідав гідроелектростанцію, яка діє при монастирі.

(Переглянути фото)

За матеріалами: canonic.org.ua
15 липня 2016