Новина

Зустріч Марійської Дружини

Щороку, наприкінці грудня, у стінах Бучацького монастиря отців Василіян проходить зустріч Марійської Дружини. Дійство відбувається зазвичай на свято Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, оскільки саме Вона є нашою Покровителькою і Заступницею.

У неділю, 25 грудня, перед Святою Літургією, ігумен Бучацького монастиря і провідник нашої спільноти о. Теодор Нагорняк ЧСВВ в урочистий спосіб здійснив обряд прийняття кандидаток Софії Варчак, Софії Нижник та Анни Новак у членкині Марійської Дружини. Ті слова, які дівчата промовляли під час посвяти, згодом щодня лунатимуть у їхньому серці, бо саме цими словами вони складають присягу Пресвятій Богородиці і засвідчують, що будуть слугувати прикладом для всіх людей та не перестануть Її прославляти до кінця свого життя. Усі дійсні членкині та старші учасниці перед Святим Причастям здійснили віднову посвяти.

Після Святої Літургії відбулась зустріч із учасницями старшої Марійської Дружини. Ми підготували для гостей святковий концерт, у якому прославляли піснями покровительку нашої спільноти — Пресвяту Діву Марію. Традиційно усі разом виконали гімн Марійської Дружини. Старші членкині поділилися цікавими спогадами про свою діяльність у часі перебування в організації.

Хочу підкреслити, що такі зустрічі є дуже важливими і потрібними для сучасної Марійської Дружини. Завдяки їм маємо змогу перейняти безцінний досвід, а також із захопленням усвідомлюємо наскільки сильною і великою є наша спільнота. Тому, маючи чудову нагоду, від щирого серця дякуємо учасницям старшої Марійської Дружини за те, що свого часу саме Ви доклали необхідних зусиль не лише для відновлення організації, а й її впевненої подальшої діяльності на парафії Чесного Хреста Господнього при Бучацькому монастирі отців Василіян. Також складаємо подяку за добрий і достойний приклад життя у чеснотах, який Ви щодня даруєте іншим людям на прославу Пречистої Діви Марії.

В особливий спосіб висловлюємо вдячність о. Теодору Нагорняку ЧСВВ за належний духовний провід нашої спільноти та допомогу у приготуванні й проведенні зустрічі.

З нами Марія!

З молитвою та любов’ю
Марійська Дружина
26 грудня 2016
Зустріч Марійської Дружини, 25 грудня 2016 р.Б.Зустріч Марійської Дружини, 25 грудня 2016 р.Б.Зустріч Марійської Дружини, 25 грудня 2016 р.Б.Зустріч Марійської Дружини, 25 грудня 2016 р.Б.