Новина

Відпуст Пресвятого Серця Ісуса у Бучацькому монастирі

Відпуст Пресвятого Серця Ісуса у Бучацькому монастирі оо. Василіян, 25 червня 2017 р.Б.

Монастирі завжди були осередками духовного відродження та умиротворення, в яких люди шукали Бога і спасіння власних душ. Святі місця гуртують біля себе різних людей доброї волі і дають їм сили духа до життя і до боротьби проти всякої злоби цього світу.

Ось так і цього разу, в празник Христа Чоловіколюбця, до нашої Бучацької святої обителі Чесного Хреста завітав, всім нам відомий, відважний син українського народу, депутат Верховної Ради Володимир Парасюк.

Цей почесний візит є знаменним для монашої василіянської спільноти та всієї Бучацької громади. Всі ми добре знаємо цього непересічного громадянина своєї держави, адже, пан Володимир — є тим невтомним воїном мужньої боротьби за справедливий правопорядок, державність та суверенність, за які так багато історично вистраждав наш український народ. Вдало і правдиво сказала про це наша українська поетеса Ліна Костенко в своєму віршованому романі «Маруся Чурай»:

Історії ж бо пишуть на столі.
Ми ж пишем кров’ю на своїй землі,
Ми пишем плугом, шаблею, мечем,
Піснями і невільницьким плачем.
Могилами у полі без імен…

Саме за цей незламний й невичерпний сильний дух українського народу молився зі всією чернечою братією та вірянами монастирської парафії пан Володимир. Усі благали Милосердного Господа Бога, щоб увесь наш народ був згуртований силою віри, жертвенною любов’ю та «єдиномислієм» у розбудуванні вільної Української держави. На завершення свого візиту пан Володимир поспілкувався з духовними отцями нашої обителі, отримавши Боже благословення і слово підтримки у нелегкій політичній праці. Відтак пан Депутат особисто подякував Отцям Василіянам Монастиря Воздвиження Чесного Хреста Господнього за невтомну працю у розбудові Церкви і вихованні молоді у стійкій вірі до Бога і любові до своєї землі. 

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
26 червня 2017