Новина

96 років від дня народження о. Доротея Шимчія, ЧСВВ

96 років від дня народження о. Доротея Шимчія, ЧСВВ, 16 вересня 2011 р.Б.

Сьогодні, 16 вересня 2011 р.Б., у Бучацькому монастирі оо. Василіян свій 96-літній ювілей відзначав о. Доротей Шимчій, ЧСВВ. Тихе і покірне життя цього великого подвижника є знаменним в житті не тільки місцевої монашої спільноти, а й загалом, Василіянського Чину, Церкви, парафіян, влади міста і тих, хто його знає з-поза меж нашої держави. Яскравим свідченням цього були численні вітання з нагоди його уродин.

Смиренність, ласкавість, доброта, пильність і багато інших рис є притаманними цьому великому монахові. І саме про це сьогодні монаша спільнота разом із колегіантами й парафіянами молилися, щоб Господь і надалі в цьому йому благословив. Незабутнім для всіх залишиться Апостольське благословення о. Доротея, яке він уділяє щодня після Вервиці. Для кожного парафіянина це також є особливим способом у вираженні поваги до отця та відданості його особі.

Після Святої Літургії о. Доротея привітали співбрати, парафіяни, колегіанти й педагогічний колектив нашого колегіуму. На закінчення отець звернувся до присутніх словами, в яких зазначив про відданість своєму покликанню та волю Божу на ньому. В знак подяки й поваги уся церква о. Доротею заспівала «Многая і благая літа».

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
16 вересня 2011