Новина

Диригент парафіяльного хору церкви монастиря оо. Василіян
святкує свій 80-літній ювілей

80-літній ювілей диригента парафіяльного хору церкви Бучацького монастиря оо. Василіян Мирослава Івановича Гребеньовського, 18 вересня 2011 р.Б.

Велика подія в житті Мирослава Івановича Гребеньовського, який 15 вересня 2011 р.Б. святкував свої 80 років, була знана для всіх бучачан і не тільки. З приємністю за нього говорили як про велику людину, генія в музиці, доброго батька, дідуся, керівника й провідника. І він справді заслуговує на ці добрі слова.

В нашому храмі отців Василіян, у неділю, 18 вересня 2011 р.Б., після парафіяльної Святої Літургії ігумен о. Макарій Солюк, ЧСВВ привітав ювіляра від монашої спільноти, парафіян, гостей. В привітанні й подяці о. Макарій підкреслив відданість своїй справі керівника хору монастирської церкви від того часу, як вона вийшла з підпілля. Опісля п. Руслан Крупа від імені хористів також привітав усім знаного ювіляра.

Урочистості з нагоди 80-літнього ювілею п. Мирослава проходили в Районному Будинку Культури, де відбулась святкова програма присвячена цій даті. На сцені лунали вітання від різних місцевих колективів, а в особливий спосіб від родини нашого ювіляра. Опісля п. Мирослава привітали ігумен Бучацького монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ; начальник районного відділу культури і туризму п. Олег Тринька, а також багато шанувальників мистецьких досягнень Мирослава Івановича.

З нагоди ювілею п. Мирослава Гребеньовського бажаємо йому Божого благословення, радості, щастя і здоров'я. Нехай Всемилостивий Господь береже його від усього злого, додає наснаги у його плідній праці, щоб він і надалі збагачував своїм талантом традицію і культуру українського народу.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
18 вересня 2011