Новина

Ювілей о. Іринея Гумена, ЧСВВ

Ювілей о. Іринея Гумена, ЧСВВ, 19 вересня 2011 р.Б.

19 вересня 2011 року Божого привітання з нагоди 50-ліття приймав о. Іриней Гумен, ЧСВВ, який є директором Колегіуму ім. св. Йосафата, що діє при монастирі отців Василіян у Бучачі.

Після Святої Літургії ігумен о. Макарій Солюк, ЧСВВ від імені спільноти привітав о. Іринея з днем народження. У своєму слові наголосив про відданість і пильність у його монашому подвизі, побажав, щоб завжди був ретельним і відданим своїм обов'язкам. Будучи священнослужителем, щоб залишався добрим порадником для людей у їхніх потребах, допомагав їм перебувати завжди у світлій та святій духовній одежі, яку вони прийняли при святому хрещенні і про яку, власне, велась мова в недільному Євангелії. Також привітали о. Іринея парафіяни, колегіанти і педколектив колегіуму.

Ювілей є приємним для особи, тому що вона має унікальну можливість подякувати Богові за прожитий період і просити про благословення на майбутнє у здоров'ї, спасінні і посіщенні Духа Святого. Саме це завжди підкреслюємо в многолітствії, саме цього й бажаємо від щирого серця нашому ювіляру.

На многії і благії літа, о. Іринею!

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
19 вересня 2011