Новина

Празник у Бучацькому монастирі

Воздвиження Чесного Хреста Господнього - храмовий празник у Бучацькому монастирі отців Василіян, 27 вересня 2011 р.Б.

Сьогодні, 27 вересня, Свята Церква, а, особливо, монастир отців Василіян у Бучачі, святкує всесвітнє Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Значною подією являється це свято для всіх християн, адже мають вони прекрасну нагоду ще раз застановитись над величчю та силою животворного хреста, на якому віддав своє життя наш Спаситель.

Празник відбувся в часі Святих Місій, які проходять у Бучацькому монастирі. Місіонерами є о. Теодозій Янків, ЧСВВ та о. Корнилій Яремак, ЧСВВ. В особливий спосіб вони намагаються відкрити серця вірних для Христа через свої дуже цікаві, змістовні й повчальні науки. Щоразу більше людей приходить, щоб послухати місіонерів та помолитись перед святими мощами Івана Хрестителя, реліквіями та іконою блаженного Папи Івана Павла ІІ.

Святкову Божественну Літургію очолив протоконсультор Провінції Отців Василіян в Україні о. Корнилій Яремак, ЧСВВ. Співслужителями були ігумен монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ та о. Теодор Нагорняк, ЧСВВ.

Після Літургії слово подяки для всіх присутніх пролунало з уст о. Корнилія, а також о. Макарія, який висловив вдячність усім парафіянам, релігійним організаціям, які діють при монастирі, добродіям та жертводавцям, гостям сьогоднішнього празника, хористам, парафіянам із с. Струсова, а також місіонерам за їхню плідну працю під час Святих Місій у Бучацькому монастирі. По многолітствію, усі процесійно вийшли на подвір’я церкви, де відбулось освячення води, окроплення релігійної атрибутики, а також усіх учасників сьогоднішнього торжества.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
27 вересня 2011