Новина

Парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього відвідали
XVI Міжнародну прощу Вервиці у с. Погоня

Протягом 1–2 жовтня 2011 р.Б. у с. Погоня Тисменицького району Івано-Франківської області відбулась XVI Міжнародна проща Вервиці. Молодь спільнот Вівтарна Дружина та «Цвіт Любові», котрі діють при Бучацькому монастирі отців Василіян, молодіжний хор та парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього взяли участь у Святій Літургії, яку очолив у співслужінні з багатьма іншими священиками ігумен Василіянського монастиря Успіння Пресвятої Богородиці у с. Погоні о. Никодим Гуралюк, ЧСВВ, молебні та співаній Вервиці і у такий спосіб долучились до молитов християн усього світу за єдність Церкви.

Прочани мали нагоду приступити до св. Тайн Сповіді та Причастя, поклонитись біля чудотворних ікон Божої Матері — Цариці Покуття та Ісуса Христа, розважати над таїнствами Вервиці, співпереживати страждання Нашого Господа на стаціях Хресної Дороги. Також ми відвідали монастирську каплицю, церкву Успіння Пресвятої Богородиці, трапезну церкву преп. Атанасія та мчц. Ірини.

Від імені учасників спільнот, хору та парафіян щиро дякуємо організаторам поїздки: ігумену Бучацького монастиря отців Василіян о. Макарію Солюку, ЧСВВ, бр. Пасиву Филику, ЧСВВ, та водіям.

Дякуємо Господу Нашому Ісусу Христу та Пресвятій Діві Марії за провід і покровительство в часі мандрівки, а також за особливу нагоду краще пізнати силу й велич спільної Вервиці.

Прес-центр монастиря
3 жовтня 2011
Церква Успіння Пресвятої Богородиці монастиря отців Василіян у с. ПогоняСпільноти Вівтарна Дружина, «Цвіт Любові» при Бучацькому монастирі оо. Василіян та парафіяни на XVI Міжнародній прощі Вервиці у с. Погоня, 1 жовтня 2011 р.Б.Спільноти Вівтарна Дружина, «Цвіт Любові» при Бучацькому монастирі оо. Василіян та парафіяни на XVI Міжнародній прощі Вервиці у с. Погоня, 1 жовтня 2011 р.Б.Спільноти Вівтарна Дружина, «Цвіт Любові» при Бучацькому монастирі оо. Василіян та парафіяни на XVI Міжнародній прощі Вервиці у с. Погоня, 1 жовтня 2011 р.Б.Чудотворна ікона Ісуса Христа. XVI Міжнародна проща Вервиці у с. Погоня, 1 жовтня 2011 р.Б.Чудотворна ікона Божої Матері - Цариці Покуття. XVI Міжнародна проща Вервиці у с. Погоня, 1 жовтня 2011 р.Б.Спільноти Вівтарна Дружина, «Цвіт Любові» при Бучацькому монастирі оо. Василіян та парафіяни на XVI Міжнародній прощі Вервиці у с. Погоня, 1 жовтня 2011 р.Б.Спільноти Вівтарна Дружина, «Цвіт Любові» при Бучацькому монастирі оо. Василіян та парафіяни на XVI Міжнародній прощі Вервиці у с. Погоня, 1 жовтня 2011 р.Б.Спільноти Вівтарна Дружина, «Цвіт Любові» при Бучацькому монастирі оо. Василіян та парафіяни на XVI Міжнародній прощі Вервиці у с. Погоня, 1 жовтня 2011 р.Б.Спільноти Вівтарна Дружина, «Цвіт Любові» при Бучацькому монастирі оо. Василіян та парафіяни на XVI Міжнародній прощі Вервиці у с. Погоня, 1 жовтня 2011 р.Б.Спільноти Вівтарна Дружина, «Цвіт Любові» при Бучацькому монастирі оо. Василіян та парафіяни на XVI Міжнародній прощі Вервиці у с. Погоня, 1 жовтня 2011 р.Б.Спільноти Вівтарна Дружина, «Цвіт Любові» при Бучацькому монастирі оо. Василіян та парафіяни на XVI Міжнародній прощі Вервиці у с. Погоня, 1 жовтня 2011 р.Б.Спільноти Вівтарна Дружина, «Цвіт Любові» при Бучацькому монастирі оо. Василіян та парафіяни на XVI Міжнародній прощі Вервиці у с. Погоня, 1 жовтня 2011 р.Б.