Новина

Завершення св. Місій у Бучацькому монастирі

Святі Місії під покровом блаженного Папи Івана Павла ІІ у Бучацькому монастирі отців Василіян, 25 вересня - 2 жовтня 2011 р.Б.

У неділю, 2 жовтня 2011 р.Б., в урочистий спосіб відбулося завершення св. Місій, які проводились при Бучацькому монастирі отців Василіян. Ця подія, напевно, залишиться незабутньою у серцях бучачан і не тільки, адже кожен скористав з неї, і то в надзвичайний спосіб. Усі мали можливість приступати до реліквій блаженного Папи Івана Павла ІІ і мощей св. Івана Хрестителя, випрошуючи потрібних ласк.

Розпочинав св. Місії о. Севастіян Бондаренко, ЧСВВ. Провідниками впродовж тижня були о. Теодозій Янків, ЧСВВ та о. Корнилій Яремак, ЧСВВ. Невтомна праця місіонерів через їхні проповіді зворушувала слухачів до глибини серця. Приступаючи кожного дня до Святого Причастя, отримуючи благословення святими мощами, після окроплення свяченою водою, вірні, сповнені радістю у серцях, поверталися до своїх домівок. Бажання щоразу частіше бувати на місійних науках додавало їм відваги та сили волі в духовному поступі.

Метою Місій було відкрити двері для Ісуса Христа, щоб в особливий спосіб розпізнати цінність Пресвятої Євхаристії і з неї скористати для власного освячення. Саме вона є джерелом правдивого життя для християнина. Для цього були зорганізовані окремі зустрічі для дітей, молоді, студентів, подружніх пар, влади, вчителів. Одним із важливих днів для багатьох вірних була п'ятниця, впродовж якої місіонери читали молитви на оздоровлення і намащували єлеєм. У суботу благословляли маленьких дітей, о. Теодозій також читав над ними молитви і помазував св. єлеєм. У такий спосіб Слово Боже міг почути кожен.

Урочисту й завершальну Літургію св. Місій, у неділю, 2 жовтня, очолив о. Теодозій Янків, ЧСВВ у співслужінні ігумена монастиря о. Макарія Солюка, ЧСВВ та о. Теодора Нагорняка, ЧСВВ. У своїй проповіді о. Теодозій знову наголошував на важливості Пресвятої Євхаристії у житті християнина, про те, яке відношення вона має до людини, суспільства, влади й держави. Перед Символом Віри, піднявши вгору запалені свічки і повторюючи слова обітниці й молитви за о. Теодозієм, вірні відновили свої хресні обіти. До Святого Причастя в цей день приступили близько півтори тисячі осіб. По Святій Літургії о. Макарій щиросердечно подякував місіонерам за плідну працю для парафіян монастирського храму, прихожан та гостей. На закінчення о. Теодозій ще раз поблагословив усіх св. мощами і покропив свяченою водою.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
4 жовтня 2011