Новина

Ювілей з нагоди 95-ліття о. Доротея Шимчія, ЧСВВ

«Я ж надіюся на Божу нагороду,
і не чекаю якоїсь земної заплати.
Я лиш прошу у Господа сили,
щоб щасливо закінчити це своє мізерне життя...»

о. Доротей Шимчій, ЧСВВ

Нещодавно, а саме 16 вересня 2010 р.Б., відбувся великий ювілей і великий день для української землі, Василіянського Чину, Бучацької монашої спільноти, парафіян, усіх хто знає і поважає о. Доротея Шимчія, ЧСВВ. У цей день наш ювіляр в особливий спосіб дякує Всевишньому за дар життя, за прожитий 95 рік, за здоров'я, щастя, радість, за терпіння і за переживання, які переносив упродовж свого туземного життя по сьогоднішній день.

Для нашого о. Доротея цей день — як сон. Він є Богом благословенний і є свідченням про Божу присутність у великому серці ювіляра. Хоч немічний тілом, однак сильний духом він зумів бути вірним Господеві й надалі просить про силу таким залишитись, а це прохання є дуже прозорим і видимим у його щоденних рішеннях щодо власних обов'язків і покликання.

У цей день зі словом привітання, побажанням Божого благословення, многих і благих літ до о. Доротея звернувся о. ігумен Макарій Солюк, ЧСВВ в імені монашої спільноти Бучацького монастиря. Парафіяни та мешканці Бучача дякували ювіляру за його присутність між ними кожного дня, за постійну молитву і благословення, яке о. Доротей щедро уділяє усім. В своїх побажаннях вони виявляли радість і любов до «Бучацького монаха-патріарха», як часто його називають. До вітань також долучився педагогічний колектив колегіуму ім. св. Йосафата. У словах привітання наголошувалось, що наш колегіум випускає у світ добрих і розумних хлопців, які свого часу вже стали і до сьогодні стають світичами серед українського народу. А одним із них є, власне, о. Доротей.

Особливе привітання склав своєю присутністю владика Іриней Білик, ЧСВВ, який цими днями перебував на Бучаччині. Слово привітання через Грамоту передав також протоігумен о. Йоанікій Чверенчук, ЧСВВ.

Прес-центр монастиря
16 вересня 2010
о. Доротей Шимчій, ЧСВВ, 16 вересня 2010 р.Б.Ювілей з нагоди 95-ліття о. Доротея Шимчія, ЧСВВ, 16 вересня 2010 р.Б.