Новина

Освячення фігури Пречистої Діви Марії

16 жовтня 2011 р. на Південному масиві м. Бучача відбулось освячення новопоставленої фігури Пречистої Діви Марії, яке здійснили ігумен монастиря отців Василіян о. Макарій Солюк, ЧСВВ, о. Теофіл Штурмак, ЧСВВ та благочинний-протоієрей церкви св. рівноап. вел. кн. Володимира о. Петро Терещук. На освячення зійшлись мешканці південної околиці Бучача, учасники релігійних організацій монастиря оо. Василіян.

По закінченні освячення о. Макарій виголосив промову, в якій закликав вірних звертатись у своїх молитвах до Пречистої Діви Марії з проханнями про заступництво й опіку, адже, справді, «ще не чувано ніколи, щоб Вона не помогла». Також висловив подяку жертводавцям, п. Богдану Максим’яку, який виготовив фігуру, усім, хто спричинився у різний спосіб до облаштування й підготовчих робіт, а також усім присутнім і тим, хто не маючи змоги, щиро бажав бути на освяченні.

Отець Петро, привітавши усіх зі святом Покрови, яке обходили цього тижня, звернувся до історичних обставин святкування і на прикладі становлення празника закликав вірних достойно вшановувати й почитати Богородицю, так як прийнято у нашому народі.

Опісля зі словом подяки звернулась п. Дзвенислава Зарубайко. Найменші мешканці підготували Богородичні вірші, а старші виконали Марійські пісні. На згадку про освячення фігури присутнім подарували образки Пречистої Діви Марії і на завершення пролунало спільне Многолітствіє.

Прес-центр монастиря
17 жовтня 2011
Освячення фігури Пречистої Діви Марії на Південному масиві м. Бучач, 16 жовтня 2011 р.Б.Освячення фігури Пречистої Діви Марії на Південному масиві м. Бучач, 16 жовтня 2011 р.Б.Освячення фігури Пречистої Діви Марії на Південному масиві м. Бучач, 16 жовтня 2011 р.Б.Освячення фігури Пречистої Діви Марії на Південному масиві м. Бучач, 16 жовтня 2011 р.Б.Освячення фігури Пречистої Діви Марії на Південному масиві м. Бучач, 16 жовтня 2011 р.Б.Освячення фігури Пречистої Діви Марії на Південному масиві м. Бучач, 16 жовтня 2011 р.Б.Освячення фігури Пречистої Діви Марії на Південному масиві м. Бучач, 16 жовтня 2011 р.Б.Освячення фігури Пречистої Діви Марії на Південному масиві м. Бучач, 16 жовтня 2011 р.Б.Освячення фігури Пречистої Діви Марії на Південному масиві м. Бучач, 16 жовтня 2011 р.Б.Освячення фігури Пречистої Діви Марії на Південному масиві м. Бучач, 16 жовтня 2011 р.Б.Освячення фігури Пречистої Діви Марії на Південному масиві м. Бучач, 16 жовтня 2011 р.Б.Освячення фігури Пречистої Діви Марії на Південному масиві м. Бучач, 16 жовтня 2011 р.Б.