Новина

З'їзд ревнителів Апостольства Молитви Бучацької єпархії

19 листопада 2011 р. Божого при Бучацькому монастирі отців Василіян відбулась зустріч ревнителів Апостольства Молитви Бучацької єпархії. Провідником і координатором цієї релігійної організації у нашій єпархії є о. Теофіл Штурмак, ЧСВВ.

Зустріч розпочалась із урочистої Святої Літургії. Під час проповіді о. Теофіл намагався підкреслити в особливий спосіб роль особи, яка є в Апостольстві Молитви, її завдання прикладом особистого життя, покладеними обов’язками й відповідним вишколом завжди бути готовою і ретельною у несенні допомоги іншим. Бути правдивим свідком і посланцем нашого Спасителя у світі.

Першочерговим обов’язком членів Апостольства Молитви є щоденне пожертвування самих себе у поєднанні з Євхаристійною жертвою, в якій постійно здійснюється діло Відкуплення, і так, завдяки життєвому поєднанню з Христом, від якого залежить різного роду апостольська плідність, співдіють у спасінні світу. Так вони, живучи згідно з пожертвою, виявляють перед людьми Христа живим у віруючих і дають свідчення Правді.

Після завершення Святої Літургії о. Теофіл відслужив Молебень до Серця Христового і Суплікацію, після якої усіх присутніх поблагословив Святими Тайнами.

По обідній перерві усі зійшлися до актової зали Колегіуму, де продовжились збори. На початку відбулась конференція, яку провів о. Григорій Канак — голова парафіяльних спільнот Бучацької єпархії. У своїй доповіді він порівняв служіння ревнительки спільноти Апостольства Молитви до служіння пророчиці Анни, яка, незважаючи на похилий вік, була відданою і жертовною у «служінні Богові вночі і вдень постом та молитвою». (Лк. 2.37)

На закінчення зборів, після обговорення ряду питань і пропозицій, були ухвалені наступні постанови:

  • участь у з’їзді Апостольства Молитви у празник Серця Христового у м. Жовква (основний), а крім цього весною та восени — у Бучацькій єпархії;
  • обов’язок проведення щомісячних зборів ревнителями у своїх спільнотах;
  • обов’язкове читання духовної літератури призначеної провідником
  • на щомісячних зборах;
  • про відповідний вишкіл ревнителів;
  • в особливий спосіб наголошено на відповідальності виконання прийнятих обов’язків підкреслених Статутом духа молитви, а також опіка над хворими, поміч дітям-сиротам, допомога при парафії і т.п.;
  • реколекції для членів Апостольства Молитви;
  • заохочення священиками вірних під час проповідей на парафіях до вступу в спільноту Апостольства Молитви;
  • засновування у парафіях єпархії нових спільнот Апостольства Молитви.
Прес-центр монастиря
21 листопада 2011
З'їзд ревнителів Апостольства Молитви Бучацької єпархіїЗ'їзд ревнителів Апостольства Молитви Бучацької єпархіїЗ'їзд ревнителів Апостольства Молитви Бучацької єпархіїЗ'їзд ревнителів Апостольства Молитви Бучацької єпархіїЗ'їзд ревнителів Апостольства Молитви Бучацької єпархіїЗ'їзд ревнителів Апостольства Молитви Бучацької єпархіїЗ'їзд ревнителів Апостольства Молитви Бучацької єпархіїЗ'їзд ревнителів Апостольства Молитви Бучацької єпархіїЗ'їзд ревнителів Апостольства Молитви Бучацької єпархії