Новина

Уклін тобі, рідна школо!

20-літній ювілей Бучацької загальноосвітньої школи І-ІІІст. №1, 19 листопада 2011 р.Б.

Під таким гаслом, 19 листопада 2011 року, Бучацька загальноосвітня школа І–ІІІ ст. №1 відзначала свій 20-літній ювілей існування. Щирі вітання та подяки отримував педколектив на чолі з директором школи Григоришин Галиною Іванівною впродовж декількох днів.

Уже з четверга, 17 листопада, у храмі отців Василіян відслужилось подячне богослужіння з нагоди цього ювілею. Під час проповіді о. Теофіл Штурмак, ЧСВВ звернувся до вчителів та дітей школи зі словом привітання. Наступного дня, у п’ятницю, ігумен монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ відвідав школу з благословенням і окропленням свяченою водою усіх приміщень. А в суботу, 19 листопада, в Районному Будинку Культури відбулась урочиста програма присвячена цьому святу. Розпочав її о. Макарій з благословення і привітання, в якому звернув увагу на відповідальність педагогів за навчально-виховний процес у закладі й закликав їх до відважної, наполегливої праці, а учнів — до старанного й невтомного навчання.

Вітання і подяки на цьому святі переплітались із виступами мистецьких колективів, промовами представників влади, добродіїв, спонсорів, учнів школи та інших. До слова також були запрошені й випускники, які теплими, добрими словами дякували своїм учителям за виховання й незабутні шкільні роки. На завершення, директор п. Галина подякувала усім присутнім за участь у святі, за віддану працю — вчителям, за допомогу й підтримку — спонсорам і меценатам, а також усім тим, хто доклав зусиль до організації й проведення святкування ювілею школи.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
22 листопада 2011