Новина

«Трилітня тілом, багатолітня духом —
хай прославиться піснями Богоневіста»

4 грудня весь християнський світ відзначає величну подію — Введення в храм Пресвятої Богородиці. Це одне з найбільших свят церковного року.

Учасники гуртка «Діти Марії» до цього свята готувалися заздалегідь. Під вмілим керівництвом п. Тереси Голуб та з благословення ігумена о. Макарія Солюка, ЧСВВ вони продемонстрували величне дійство: у супроводі ангелів з білими лілеями, що символізують невинність Пречистої Діви Марії, маленьку дівчинку Марію благочестиві Йоаким і Анна віддали на служіння Господу.

Глядачі цього дійства з великим хвилюванням переживали разом з виконавцями радість від народження маленької Марії, сум і журбу, коли прийшлося віддати її до храму, а також почуття сповненої обіцянки. А якою радістю світилися очі діточок, коли почули заслужені оплески прихожан і щирі слова подяки о. Симеона Манька, ЧСВВ.

Щонеділі церковні дзвони скликають нас до храму. Наш святий батьківський обов’язок — бути на Божественній Літургії і привести з собою дітей.  Марійчата, ведучи з собою також і батьків, з радістю поспішають до церкви, адже вони є активними учасниками не лише церковних богослужінь, а й різноманітних театральних святкових дійств: до свята св. Миколая, Різдвяного Вертепу, Великодніх святкувань.

Від імені батьків усіх учасників спільноти «Діти Марії» висловлюю щиру подяку п. Тересі Голуб, яка, незважаючи на життєві клопоти, багато часу віддає нашим дітям — і все це на Славу Божу. Нехай Господь Вас, п. Тересо, благословляє, додає сили, здоров’я і натхнення для подальшої благородної праці.

Щиро дякуємо отцям і братам монастиря оо. Василіян за те, що наші діти у такий непевний і складний час проводять своє дозвілля не у пустих забавах, а у стінах храму, де стають Божими дітьми і духовно збагачуються. Хай у це величне свято Пресвята Богородиця візьме вас під свій покров і допомагає у всіх святих ділах.

п. Оля Гева
5 грудня 2011
Дійство спільноти Діти Марії Бучацького монастиря оо. Василіян на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, 4 грудня 2011 р.Б.Дійство спільноти Діти Марії Бучацького монастиря оо. Василіян на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, 4 грудня 2011 р.Б.Дійство спільноти Діти Марії Бучацького монастиря оо. Василіян на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, 4 грудня 2011 р.Б.Дійство спільноти Діти Марії Бучацького монастиря оо. Василіян на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, 4 грудня 2011 р.Б.Дійство спільноти Діти Марії Бучацького монастиря оо. Василіян на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, 4 грудня 2011 р.Б.Дійство спільноти Діти Марії Бучацького монастиря оо. Василіян на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, 4 грудня 2011 р.Б.Дійство спільноти Діти Марії Бучацького монастиря оо. Василіян на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, 4 грудня 2011 р.Б.Дійство спільноти Діти Марії Бучацького монастиря оо. Василіян на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, 4 грудня 2011 р.Б.Дійство спільноти Діти Марії Бучацького монастиря оо. Василіян на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, 4 грудня 2011 р.Б.Дійство спільноти Діти Марії Бучацького монастиря оо. Василіян на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, 4 грудня 2011 р.Б.Дійство спільноти Діти Марії Бучацького монастиря оо. Василіян на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, 4 грудня 2011 р.Б.Композиція у Бучацькому монастирі оо. Василіян, грудень 2011 р.Б.