Новина

Ой хто, хто, Миколая любить...

Свято Миколая у Бучацькому монастирі оо. Василіян, 19 грудня 2011 р.Б.

Ось такою піснею розпочинались дійства з нагоди свята Чудотворця Миколая при Бучацькому монастирі отців Василіян. Це свято усі люблять, тому що воно є пов’язане з приємними хвилинами, особливо для нашої малечі. Вони добре знають, що в найближчому часі до 19 грудня вони повинні намагатися бути чемними, ввічливими, допомагати в праці своїм батькам, бо має прийти Святий Миколай і принести подарунки.

Подібно було і сьогодні, після молодіжної Святої Літургії, яку відслужив ігумен монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ, в діалозі з дітьми спільно кликали Святого Миколая до себе. Сценку приготували учасники гуртка «Діти Марії» під керівництвом п. Тереси Голуб.

Також після вечірньої Літургії цього ж дня, під керівництвом бр. Пасива Филика, ЧСВВ, спільноти Вівтарна Дружина та «Цвіт Любові» приготували виставу зі святим Миколаєм. Вечір був надзвичайно приємним, тому що присутні мали змогу безпосередньо поспілкуватись з Миколаєм та іншими учасниками дійства, а після вистави кожен отримав символічні подаруночки. На закінчення слово подяки виголосив о. Теофіл Штурмак, ЧСВВ.

Отож, нехай радість, яка переживається саме в цей день, ніколи нікого не покидає, а навпаки, додає сили духа бути щирими і відвертими у відносинах з ближніми.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
19 грудня 2011