Новина

День міліції

Сьогодні, 20 грудня 2011 року Божого, у монастирському храмі отців Василіян у Бучачі, ігумен о. Макарій Солюк, ЧСВВ відслужив Святу Літургію для всіх працівників райвідділу міліції з нагоди відзначення їх професійного свята — Дня міліції.

По завершенні богослужіння у своєму слові привітання ігумен звернув увагу присутніх на те, що кожен із них, виконуючи свої нелегкі обов’язки, повинен бути правдивим воїном, службовцем для нашої держави, подібно до Христових апостолів чи наших св. мучеників, бо вони сьогодні нам є за приклад правдивих воїнів Христа.

Опісля для працівників міліції м. Бучача, в особі начальника райвідділу п. Петра Михайловича Гукалюка, о. Макарій подарував кілька духовних книг, якими кожен працівник у вільну хвилину зможе скористатись. Книги зберігатимуться у приміщенні райвідділу біля фігури Пречистої Діви Марії, освяченої минулого року. На закінчення уділив Боже благословення усім присутнім і покропив свяченою водою.

Прес-центр монастиря
20 грудня 2011
Свята Літургія для працівників райвідділу з нагоди Дня міліції, 20 грудня 2011 р.Б.Свята Літургія для працівників райвідділу з нагоди Дня міліції, 20 грудня 2011 р.Б.Свята Літургія для працівників райвідділу з нагоди Дня міліції, 20 грудня 2011 р.Б.Свята Літургія для працівників райвідділу з нагоди Дня міліції, 20 грудня 2011 р.Б.Свята Літургія для працівників райвідділу з нагоди Дня міліції, 20 грудня 2011 р.Б.Свята Літургія для працівників райвідділу з нагоди Дня міліції, 20 грудня 2011 р.Б.Свята Літургія для працівників райвідділу з нагоди Дня міліції, 20 грудня 2011 р.Б.Свята Літургія для працівників райвідділу з нагоди Дня міліції, 20 грудня 2011 р.Б.Свята Літургія для працівників райвідділу з нагоди Дня міліції, 20 грудня 2011 р.Б.Свята Літургія для працівників райвідділу з нагоди Дня міліції, 20 грудня 2011 р.Б.