Новина

Христос народився!
Славім Його!

Христос народжується — славте!
Христос із небес — зустрічайте!
Христос на землі — бадьортеся!
Співай Господеві вся земле, і весело заспівайте люди, бо Він прославився!

(Канон Утрені Різдва Христового)

У цей святковий Різдвяний час переживаємо незвичайне піднесення і відчуваємо у наших серцях велику радість, яку несе нам звістка про народження Божого Дитятка.

Невід’ємною частиною Різдвяних святкувань є також усе те різноманіття традицій і обрядів нашого народу, яке у різний спосіб возвеличує й прославляє народження Ісуса. Подібно і в Бучацькому монастирі оо. Василіян, зберігаючи та розвиваючи найкращі традиції, було прикрашено храм та споруджено шопки, молодіжними спільнотами підготовлено Різдвяні вертепи та вистави, щодня лунають колядки та віншування.

Пропонуємо Вашій увазі фото Різдвяних шопок із монастиря та церкви. А у «Галереї» можна переглянути підбірку фото із виступів релігійних спільнот, які діють при нашому монастирі.

Прес-центр монастиря
10 січня 2012
Різдвяна шопка у Бучацькому монастирі оо. Василіян, 10 січня 2012 р.Б.Різдвяна шопка у церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього Бучацького монастиря оо. Василіян, 10 січня 2012 р.Б.Різдвяна шопка у церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього Бучацького монастиря оо. Василіян, 10 січня 2012 р.Б.Різдвяна шопка у церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього Бучацького монастиря оо. Василіян, 10 січня 2012 р.Б.Різдвяна шопка у церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього Бучацького монастиря оо. Василіян, 10 січня 2012 р.Б.Різдвяна шопка у церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього Бучацького монастиря оо. Василіян, 10 січня 2012 р.Б.Різдвяна шопка у церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього Бучацького монастиря оо. Василіян, 10 січня 2012 р.Б.Різдвяна шопка у церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього Бучацького монастиря оо. Василіян, 10 січня 2012 р.Б.