Новина

Вітаємо з іменинами!

«Не ви мене вибрали, а Я вас вибрав і призначив,
щоб ви йшли і плід принесли, та щоб тривав ваш плід».

(Йо. 15:16)

Всечесний отче Макарію!

У день Вашого Ангела прийміть щирі вітання в знак великої поваги до Вас як духовного провідника, якого Господь благословив на нелегку працю у винограднику Христовому, щоб нести Божу науку своєму народові. Нехай Вас не розчаровує той факт, що жереб Вашого служіння випав не на благодатний грунт. Ні час, ні обставини сьогодення не сприяють спокою: немає коли зупинятися і спочивати. Бажаємо Вам безмежної Божої благодаті і благословення у всіх починаннях, сили, наснаги та витривалості у виконанні всіх нелегких обов’язків, які Сам Бог на Вас поклав.

Схиляємо голови з визнанням і подякою за ваші труди, молитви й провід у нашій мандрівці до небесного Єрусалиму. Щиро бажаємо Вам повернути Господу вдесятеро помножені дари, постійно будучи прикладом для інших у вірі, надії та любові, помноження ревності та гарячої віри, якою Ви не лише самі спасаєтесь, але й всім даруєте натхнення.

Нехай Божа ласка завжди перебуває з Вами і допомагає добре носити ім’я Вашого небесного покровителя Макарія, який говорив, що «кінцева мета і найвище благо людини — Господь. Бог бажає перебувати в людині, і чоловік ніде не знаходить спокою, як тільки в Бозі». Ви почули ці слова. Господь вибрав і покликав Вас.

У цей святковий зимовий день зичимо Вам міцного здоров’я, радості і миру у серці, твердості у вірі, ревності у любові, щедрих Божих Благословень. Дякуємо Вам за теплоту, турботу і любов, за те, що Ви з нами. Хай зерна цієї любові, що Ви сієте щедро у наші серця, проростуть плодами милосердя і добра на Славу Божу і Вам на радість.

Нехай Пресвята Богородиця завжди покриває Вас, Всечесний отче, своїм омофором, а небесний покровитель — Святий Макарій, буде завжди біля Вас впродовж всієї дороги Вашого життя і монашого служіння.

Хай Бог Вам допомагає втілювати в життя всі Ваші задуми!

Хай Вам цвіте в зимову пору ніжний цвіт,
А Бог хай дасть добра, здоров’я й сили.
Ми зичимо Вам Благих й многих літ,
На ниві священства — доріг щасливих.

З любов’ю і вдячністю
колектив колегіуму
ім. святого Йосафата
1 лютого 2012