Новина

Науки для родин від «Домашньої Церкви».
День народження о. Теофіла Штурмака, ЧСВВ

У неділю, 29 січня 2012 р.Б., парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього під час кожної св. Літургії мали можливість послухати науки для родин, які проводились двома подружніми парами.

Алік та Ірина Пацьори — головна аніматорська пара Руху «Домашня Церква» в Україні, а також їх молодші друзі — Роман і Віка відгукнулись на запрошення о. Теофіла Штурмака, ЧСВВ і завітали до нас із м. Бар Вінницької області, щоб поділитись досвідом перебування у Русі Світло — Життя, а також заохотити подружжя нашої парафії відкрити свої серця та родини для Христа. Науки були проведені завдяки сприянню ігумена Бучацького монастиря — о. Макарія Солюка, ЧСВВ та місцевої спільноти «Домашня Церква».

Цього ж дня приймав вітання із днем народження духовний провідник Апостольства Молитви м. Бучач та спільноти «Домашня Церква» — о. Теофіл Штурмак, ЧСВВ.

Прес-центр монастиря
29 січня 2012
Науки для родин від «Домашньої Церкви»Науки для родин від «Домашньої Церкви»Науки для родин від «Домашньої Церкви»Науки для родин від «Домашньої Церкви»Науки для родин від «Домашньої Церкви»День народження о. Теофіла Штурмака, ЧСВВДень народження о. Теофіла Штурмака, ЧСВВЗустріч головної аніматорської пари Руху «Домашньої Церкви» в Україні з бучацькою спільнотоюЗустріч головної аніматорської пари Руху «Домашньої Церкви» в Україні з бучацькою спільнотоюЗустріч головної аніматорської пари Руху «Домашньої Церкви» в Україні з бучацькою спільнотою