Новина

Відпуст Серця Христового і освячення фігури св. Онуфрія у Бучацькому монастирі оо. Василіян

Відпуст Пресвятого Серця Ісусового і освячення фігури св. Онуфрія у Бучацькому монастирі оо. Василіян, 3 липня 2011 р.Б.

3 липня 2011 р.Б. монастир отців Василіян разом із парафіянами та гостями відсвяткували відпуст Серця Христового. Урочисту Святу Літургію очолив ігумен монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ у співслужінні зі священиками Бучацького деканату. Присутніми були о. Миколай Козіцький, ЧСВВ (настоятель монастиря в Кенчині, Польща), о. Іриней Гумен, ЧСВВ, який виголосив святкову проповідь та шість місцевих священиків.

Після завершення Святої Літургії, о. Макарій із многолітствієм подякував усім присутнім за спільну молитву, а особливо священикам, парафіянам, релігійним організаціям, які знаходяться при монастирі, владі, добродіям та жертводавцям.

Важливим моментом цього дня було освячення нововиготовленої п. Богданом Максим'яком фігури святого Онуфрія до ніші в мурі перед храмом, де до 1946 р. знаходився оригінал — витвір Пінзеля. У промові о. Макарій зазначив, що знову постать і дух святого Онуфрія ожили в серцях віруючих християн м. Бучача. Опісля кожен намагався доторкнутись і помолитися перед цією фігурою, випрошуючи для себе потрібних ласк. Відпуст завершився окропленням усіх присутніх свяченою водою і побажаннями від о. ігумена Макарія радісного святкування цього празника.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
3 липня 2011