Новина

Проща католицьких шкіл

У суботу, 5 травня 2012 р.Б. у с. Зарваниця відбулась Х Всеукраїнська проща католицьких шкіл, у якій взяли участь дирекція, педколектив, працівники та учні Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата, а також десять інших навчально-виховних закладів різних єпархій та областей України.

Проща розпочалась пішою ходою учасників до чудотворного місця.Із привітальним словом до присутніх звернулась голова комісії УГКЦ у справах шкільництва с. Христофора Буштин, СНДМ. Архієрейську Божественну Літургію у Соборі Зарваницької Божої Матері служив Митрополит і Архієпископ Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Після водосвяття відбулась презентація навчально-виховних закладів-учасників прощі. Бучацький колегіум представив декілька творів у виконанні хору колегіантів під керівництвом п. Марії Кривко та дуету одинадцятикласників Кизика Н. і Процака І.

Також зазначимо, що в контексті підготовки до цьогорічної прощі комісія УГКЦ у справах шкільництва презентувала інформаційний довідник «Провісники надії та справедливості», у якому зібрано відомості про навчально-виховні інституції Української Греко-Католицької Церкви в Україні.

Прес-центр монастиря
18 травня 2012
Бучацький колегіум ім. св. Йосафата на Всеукраїнській прощі католицьких шкіл у Зарваниці, 5 травня 2012 р.Б.Бучацький колегіум ім. св. Йосафата на Всеукраїнській прощі католицьких шкіл у Зарваниці, 5 травня 2012 р.Б.Бучацький колегіум ім. св. Йосафата на Всеукраїнській прощі католицьких шкіл у Зарваниці, 5 травня 2012 р.Б.Бучацький колегіум ім. св. Йосафата на Всеукраїнській прощі католицьких шкіл у Зарваниці, 5 травня 2012 р.Б.Бучацький колегіум ім. св. Йосафата на Всеукраїнській прощі католицьких шкіл у Зарваниці, 5 травня 2012 р.Б.Бучацький колегіум ім. св. Йосафата на Всеукраїнській прощі католицьких шкіл у Зарваниці, 5 травня 2012 р.Б.