Новина

Перше Святе Причастя

Перше Святе Причастя у Бучацькому монастирі оо. Василіян, 17 червня 2012 р.Б.

Святе Таїнство Євхаристії є найбільшим даром, який залишив нам Ісус Христос. «Хто споживає тіло моє і кров мою п'є, той у мені перебуває, а я — в ньому» (Йо. 6, 56). Через Євхаристію Ісус перебуває між нами і в нас, творить з віруючих одне Тіло — Церкву.

За доброю традицією у нашому храмі впродовж місяця перед святом Пресвятої Євхаристії відбувається катехизація дітей — приготування до Першої Сповіді та Першого Святого Причастя. Цього року, напередодні свята діти приступили до Св. Сповіді, а у неділю, 17 червня, на свято Пресвятої Євхаристії — прийняли Перше Урочисте Святе Причастя.

Святу Літургію служив о. Марко Максимів, ЧСВВ, який разом з п. Ольгою Ушинською готував дітей та їхніх батьків до цієї важливої і незабутньої події. Наприкінці відбулось освячення віночків, а після завершення Літургії наші маленькі парафіяни підготували святкову програму.

Дякуємо Богові у цей святковий день, нехай Господь наповнить Своїм благословенням усіх дітей, які приступили до Першого Святого Причастя. Нехай це свято у їх душах залишить найкращі спогади.

При нагоді повідомляємо, що ІІ-й тур підготування дітей до Першого Святого Причастя розпочнеться 1 серпня.

Прес-центр монастиря
28 червня 2012