Новина

Поїздка у Меджуґор'є на XVI Міжнародний семінар для священиків

Меджуґор'є. XVI Міжнародний семінар для священиків, 4-9 липня 2011 р.Б.

З благословення Протоігумена о. Йоанікія Чверенчука, ЧСВВ — п'ятеро наших отців і двоє братів василіян, взяли участь у XVI Міжнародному семінарі-реколекціях для священиків, який проходив з 4-го по 9-е липня 2011 р.Б. в м. Меджуґор'ї (Боснія і Герцеговина). Варто відмітити, що 2011-й є 30-м, ювілейним роком явлінь і послань Пресвятої Богородиці на цьому святому місці.

Лекції семінару проводив о. Тончі Матуліч, котрий є професором моральної теології і соціальної науки Церкви на Католицькому теологічному факультеті Університету в Загребі. Тема семінару була: «Священик і таїнство Покаяння — сучасні проблеми».

Лекції були поєднані з традиційною меджуґорською молитовною програмою: щоденна молитва святої Вервиці (3 таїнства), Св. Літургія, адорація св. Дарів, молитва на зцілення душі і тіла. Кожного четверга — молитва на вервиці на Горі Явлінь, а щоп'ятниці — Хресна Дорога на горі Крижавець. Також кожної середи і п'ятниці — піст на хлібі і воді.
В семінарі взяло участь понад 300 священиків, дияконів, семінаристів з різних країн світу. Зокрема, понад 60 священиків, 40 семінаристів, 13 сестер монахинь, а також близько 80 вірних з греко і римо-католицьких парафій прибули з України.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
9 липня 2011