Новина

Найстаршому василіянину — 97!

16 вересня, у знаменний день святкування 97-ліття від дня народження, о. Доротей Шимчій, ЧСВВ приймав вітання від монашої спільноти Бучацького монастиря Чесного Хреста Господнього, парафіян та мешканців м. Бучача.

Отець Доротей Шимчій народився 16 вересня 1915 року у с. Старі Петликівці Бучацького повіту Тернопільського воєводства у християнській сім’ї сільських господарів Сільвестра і Євдокії сім’ї Остапишин. При хрещенні отримав хресне ім’я Дмитро і з юних літ полюбив красу і велич Божого храму. Після сільської початкової школи Господь покликав його до Місійного інституту при монастирі отців Василіян у Бучачі, де він отримав належну освіту. Гаряча віра та тверде бажання служити Богові провадять Дмитра до Крехівського новіціяту. Отець Доротей протягом свого служіння для добра Василіянського Чину і Церкви відчував і відчуває Божу допомогу впевнено триматися вибраного шляху. Уже 80 років о. Доротей ревно виконує душпастирську місію у різних країнах за складних історичних умов. На Святій Літургії дорогого отця вітали ченці Бучацького монастиря, парафіяни та учні колегіуму ім. Св. Йосафата. Не потрібно доводити, що о. Доротей — надзвичайна людина. У свої 97 років він займає активну життєву позицію і завжди відкритий на пораду й допомогу.

Цього дня найстаршого василіянина також привітав протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ. Отець Доротей дякував за добрі слова, підкреслив свою радість, що милосердний Господь благословляє його і додає здоров’я та сили.

Високопреподобний отче Доротею,

многих Вам і благих літ!

Прес-центр монастиря
8 жовтня 2012
Отцю Доротею Шимчію, ЧСВВ - 97 років, 16 вересня 2012 р.Б.Отцю Доротею Шимчію, ЧСВВ - 97 років, 16 вересня 2012 р.Б.Отцю Доротею Шимчію, ЧСВВ - 97 років, 16 вересня 2012 р.Б.