Новина

Подяка

Той, що сотворив світ і людину, міг би в одну мить спорудити і святиню, але яку заслугу мали б тоді ми? Всяке ж добре діло — це частина ціни за квиток до неба.

Так з волі Божої постала каплиця Святої Трійці на кладовищі на горі Федір. 23 вересня капличку, ікону Святої Трійці, дзвін освячено священиками церков: Воздвиження Чесного Хреста Господнього, Святої Покрови, Петра і Павла та святого Миколая. Нехай Господь поблагословить усіх жертводавців, які вклали лепту в цю Божу справу — організацію та будівництво каплиці Святої Трійці. Хай Святий Дух і надалі провадить тих, хто покликаний допомагати порадою, підтримкою, добрим словом, фінансово, фізичною працею, щоб капличка Святої Трійці була на славу Божу, для добра людей і спасіння наших душ, для життя вічного у Царстві Божому.

Сьогодні ми найперше дякуємо Господу Богу, що дав нам розуміння творити добрі справи, дав сили, послав організаторів та виконавців всіх справ, щоб постала ця невеличка святиня на більшу славу Божу.

Щире добре слово слід сказати всім людям, які, не зважаючи на матеріальне становище, жертвували свої заощадження на будівництво, а в тайні здійснили великий заповіт Христа Спасителя бути світлом і сіллю землі, творити добрі справи.

Висловлюємо особливу подяку архітектору п. Добровольському Івану за проектні роботи, п. Василю Бабалі за пожертву купола, п. Богдану Кондровському за пожертву дверей, родині Нетреб’як за дзвін, п. Піддубному Михайлу за столярні роботи, п. Бобко Роману та Яструбському Степану за транспорт, будівельникам п. Олегу та п. Василю, художнику п. Роману Лесіву, Голові міста п. Йосипу Мосціпану за розуміння та допомогу, організаторам та виконавцям всіх справ, Олексію Степановичу Гойняку за неоціненну щоденну працю, постійне вирішення всіх питань, пов’язаних з усіма видами робіт у ході будівництва.

Імена можна продовжити, та Господь знає кожного лепту та добрий намір.

п. Марія Яремко
9 жовтня 2012
Освячення каплиці Святої Трійці на г. Федір у м. Бучач, 23 вересня 2012 р.Б.Освячення каплиці Святої Трійці на г. Федір у м. Бучач, 23 вересня 2012 р.Б.Каплиця Святої Трійці на г. Федір у м. Бучач.Освячення дзвону біля каплиці Святої Трійці на г. Федір у м. Бучач, 23 вересня 2012 р.Б.Освячення дзвону біля каплиці Святої Трійці на г. Федір у м. Бучач, 23 вересня 2012 р.Б.Освячення каплиці Святої Трійці на г. Федір у м. Бучач, 23 вересня 2012 р.Б.