Новина

XVII Міжнародна проща Вервиці у Погоні

«Цвіт Любові» та колегіанти на XVII Міжнародній прощі Вервиці у с. Погоня, 6-7 жовтня 2012 р.Б.

Традиційно на початку жовтня у с. Погоня, що на Івано-Франківщині, відбувається проща Вервиці, на яку прибувають прочани з різних областей України та з цілого світу. Щороку активну участь у прощі бере також і молодь з Бучача.

XVIІ Міжнародна проща Вервиці за єдність Церкви розпочалась у суботу, 6 жовтня 2012 р. Божого із співаної вервиці (Радісні таїнства), яку прочани молились разом із молодіжним хором церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього Бучацького монастиря отців Василіян під керівництвом п. Марії Кривко. Розважання читали учні колегіуму ім. св. Йосафата. А вночі, під час молодіжної ватри, на сцені виступили учасники спільноти «Цвіт Любові».

За два дні, протягом яких тривала проща, прочани мали змогу приступити до св. Тайн Сповіді та Причастя, помолитись біля чудотворних ікон, почерпнути добру науку із розважань Хресної Дороги та проповідей, які виголошувались на Св. Літургіях, активно провести час на молодіжній ватрі і, звичайно ж, більше пізнати силу молитви на вервиці.

Завершилась проща у неділю. Архієрейську Св. Літургію служив Митрополит Івано-Франківської Архієпархії Кир Володимир Війтишин, йому співслужили єпископ-емерит Софрон Мудрий ЧСВВ, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя о. Пантелеймон Саламаха ЧСВВ, Провінційний консультор о. Макарій Флячок ЧСВВ, ігумен Бучацького монастиря о. Іриней Гумен ЧСВВ та інші священики. Під час Літургії також троє піддияконів Чину Святого Василія Великого: Роман Мельник, Іван Українець та Йосафат Вінтоняк отримали дияконські свячення. Після завершення Літургії владика привітав усіх прочан, а ігумен монастиря Успіня Пресвятої Богородиці о. Никодим Гуралюк, ЧСВВ запросив усіх на наступну — XVIII Міжнародну прощу Вервиці у с. Погоня.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
17 жовтня 2012