Новина

«Веселі канікули з Богом» для дітей при Бучацькому монастирі

Веселі канікули з Богом при Бучацькому монастирі оо. Василіян, 11-17 липня 2011 р.Б.

Уже кілька років поспіль при монастирі отців Василіян у Бучачі відбувається захоплююче й дивовижне дійство для дітей віком від 8 до 12 років. З благословення і підтримки ігумена о. Макарія Солюка, ЧСВВ з 11 по 17 липня 2011 р.Б. відбулися «Веселі канікули з Богом» для дітей м. Бучача, навколишніх сіл району та області.

Канікули були організовані під духовним проводом священиків і за сприянням дівчат Марійської Дружини. До проведення зустрічей долучилась також і молодь міста Бучача.

На цьогорічні «Веселі канікули» зголосилось понад 140 дітей, які з нетерпінням чекали початку дійства. Усіх учасників було організовано у декілька груп, кожна з яких виділялась власною символікою — кольором. Із кожною групою працювали по 4 аніматори. Щоденні заняття мали важливий зміст, але, одночасно, й відпочинковий характер і проводились дуже динамічно!

На заняттях відбувалась катехизація, проводились ігри, банси (танці), конкурси на подвір'ї монастиря, сценки. Щоденно у передобідню пору служилась Свята Літургія, яку провадив о. Ігор Регусевич, а о. Макарій та о. Тадей — сповідали. Важливо, що майже всі діти приступали до Святих Тайн Сповіді і св. Причастя. Багато з учасників «Веселих канікул з Богом» вчились прислуговувати до Літургії, освоїли катехизмову частину, навчались ввічливості, порядку та взаємодопомозі. Усе це було ще одним важливим моментом у їхньому житті. Організатори з радістю й захопленням спостерігали, як діти завчасно зранку приходили до монастиря, щоб ще один день провести у колі друзів та у доброзичливій атмосфері цікавих заходів.

На закінчення «Веселих канікул з Богом», 17 липня, о 14.00 год. відслужилась Свята Літургія, яку провадив о. Макарій. У проповіді о. ігумен наголосив на важливій ролі співпраці у кожній справі, а також відмітив особливе бажання дітей провести хоч трішки часу з Богом. Також подякував батькам за довіру виявлену провідникам канікул. Опісля, покропивши усіх свяченою водою, о. Макарій запросив учасників на завершальну частину відпочинку. За солодким столом діти мали змогу пригостити своїх батьків ласощами.

Бажаємо, щоб кожен, хто несе відповідальність за дітей мав добрий запал і щире бажання віддатися їм повністю в час, який є для них призначений. Щойно тоді зможемо відчути задоволення в своєму серці і Боже благословення.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
17 липня 2011