Новина

Свято Богоявління Господнього

Спільне велике Водосвяття у Бучачі, 19 січня 2013 р.Б.

Голос Господній над водами!
Загримів Бог слави,
Господь над великими водами.

(Пс. 28, 4)

Свята Церква мудро вшановує Різдво нашого Господа. Сорок днів є час приготування до цього великого свята. Вірних вчать чувати, жити в присутності Бога і молитовному роздумові над побаченим. У Різдвяні дні, які наповнені великою тишею Христос стає для нас найбільшою цінністю і головною Особою людської історії і нашого життя. І після Різдва літургійні читання нагадують нам про народження Дитятка Ісуса, дають нам зрозуміти наше місце у боротьбі добра і зла, відчути, як Христос кличе нас не бути пасивними у цій боротьбі.

Навіть після Богоявління ми продовжуємо прославляти Новонародженого Ісуса. У наших оселях лунають веселі колядки, щедрівки аж до свята Стрітення.

19 січня, у свято Хрещення Ісуса Христа на Йордані відбулось спільне велике Водосвяття біля фігури Ісуса Христа за участю парафіян церков Покрови, Благовіщення і Чесного Хреста Господнього.

Очолив чин Йорданського освячення води Бучацький декан о. Зеновій Войтюк, з ним співслужили парох церкви Покрови о. Володимир Шафран та ігумен Бучацького монастиря отців Василіян о. Іриней Гумен, ЧСВВ.

Нехай вода ця буде даром освячення, спасіння від гріхів, на зцілення душ і тіл усім, хто з вірою черпає і причащається нею!

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
фото — Віктор Гребеньовський
19 січня 2013