Новини

«Висловлюю Вам, високопреподобний отче Доротею, подяку і визнання за довголіття та невтомне служіння для добра Василіянського Чину та нашої Церкви», — Преосвященний Іриней Білик, ЧСВВ.

Нестаріючого духом найстаршого ієромонаха Василіянського Чину о. Доротея Шимчія, ЧСВВ відвідав Преосвященний Іриней Білик, ЧСВВ, теперішній канонік Папської Базиліки Санта Марія Маджоре з Риму. Цього дня, 11 вересня 2015 р.Б., подячну Святу Літургію очолив владика Іриней у храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього у Бучачі. Владиці співслужили отець-ювіляр о. Доротей Шимчій, ЧСВВ, який 16 вересня відзначатиме свій 100-ий день народження, економ Івано-Франківського монастиря о. Володимир Палчинський, ЧСВВ та ігумен Бучацького монастиря о. Іриней Гумен, ЧСВВ. Значна кількість вірних зібралися у церкві для спільної молитви і привітання знаного молільника о. Доротея. Проповідь Архиєрея пояснювала євангельський фрагмент свята усікновення голови святого Івана Хрестителя, який, захищаючи та відстоюючи правду, народився для Небесного Царства.

Прес-центр монастиря
11 вересня 2015 детальніше...

«Веселі канікули з Богом 2015»

Якщо запитати у дитини, що для неї означає літо, то найчастіше отримаємо відповідь: «Канікули!» Саме тому ми, дорослі, зобов’язані цікаво, радісно й, звичайно, у християнському дусі організовувати літній відпочинок для наших дітей.

Уже традиційно, щороку на парафії Воздвиження Чесного Хреста Господнього при монастирі отців Василіян у Бучачі Марійська Дружина організовує літній християнський табір «Веселі канікули з Богом». У програмі табору обов’язково є Служба Божа, під час якої діти мають можливість приступити до Святих Таїнств Сповіді та Причастя; катехизації (навчання); ігри; гуртки; банси (танці); пісні — усе те, що творить величезний простір для розвитку й відпочинку маленьких християн на славу Божу.

Вікторія Павлішен,
голова Марійської Дружини
6 вересня 2015 детальніше...

Наше літо

На літо 2015-го року ми чекали довго, а пролетіло воно несподівано швидко. Але, незважаючи на це, для учасників МХО «Цвіт Любові» цьогорічне літо запам’яталось масою позитивних емоцій, цікавих подорожей та незабутніх вражень.

Іра Андрієшин,
спільнота «Цвіт Любові»
5 вересня 2015 детальніше...

Ласкаво просимо в Країну знань!

Ласкаво просимо в Країну знань. Ось уже двадцять перший першовересень завітав у Бучацький колегіум імені Святого Йосафата. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок, початок нового навчального року, День знань — це свято, котре якимось неймовірним дивом об’єднує усі покоління, всіх, хто причетний до виховання та навчання.

п. Марія Яремко,
вчитель зарубіжної літератури
Бучацького колегіуму
2 вересня 2015 детальніше...

73 роки священства о. Доротея Шимчія, ЧСВВ

14 травня 2015 р.Б. у Бучацькому монастирі отців Василіян 73-річчя свого священства відзначив о. Доротей Шимчій — найстарший священик Василіянського Чину.

Прес-центр монастиря
14 травня 2015
сторінки: «123456789  10  11 12 13 14 15 16 17 18 19 »