Новини

Шкільництво — давня і улюблена традиція Василіянського Чину

25 листопада 2012 року у Бучацькому колегіумі відзначили День святого священномученика Йосафата — покровителя навчального закладу.

Урочистості розпочалися у храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього святковою Літургією, яку очолив о. Макарій Солюк, ЧСВВ, Провінційний економ у співслужінні з о. Іринеєм Гуменом, ЧСВВ, директором колегіуму; о. Вінкентієм Пелихом, ЧСВВ, настоятелем монастиря Св. Онуфрія (м. Львів); о. Іваном Виксюком, ЧСВВ, випускником колегіуму та іншими священиками.

п. Роман Дем’янчук,
заступник директора колегіуму
з навчально-виховної роботи
фото — Юрій Карвацький,
семінарист ЛДС Св. Духа,
випускник колегіуму
12 грудня 2012 детальніше...

Запрошення

Маємо за честь запросити усіх парафіян церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього, жителів та гостей м. Бучач на святкування з нагоди відзначення 300-ліття з дня заснування Бучацького монастиря отців Василіян.

ПРОГРАМА СВЯТКУВАНЬ

Субота, 8 грудня

09:00 — Урочиста Свята Літургія.

10:30 — Відкриття та освячення стели на честь 300-ліття заснування Бучацького монастиря отців Василіян.

11:00 — Міжнародна науково-практична конференція «Чин Св. Василія Великого у контексті історико-релігійних процесів в Україні: до 300-ліття заснування Бучацького василіянського монастиря» (актова зала Бучацької РДА).

Неділя, 9 грудня

10:30 — Свята Літургія.

15:00 — «Крізь серпанки століть». Концерт з нагоди святкування 300-річчя заснування монастиря отців Василіян у Бучачі (РБК).

З пошаною,
Монаша спільнота
Бучацького монастиря
5 грудня 2012

Світильником світлим ти засіяв...

Святий Йосафат (Іван Кунцевич) жив в особливі часи. Зрештою, вони завжди такі, тому що наше життя — це є постійна боротьба добра і зла, випробовування на вірність Ісусові Христові, Богу, це наполеглива праця кожного дня не тільки перемоги, але й поразки. Добре, щоб було побільше перемог, бо вони приходять із Божого благословення. Господь посилає свій вогонь любові на землю й бажає, щоб він горів та охоплював не тільки душі тих, хто його приймає, але й захоплював ближніх… «Вогонь прийшов я кинути на землю — і як я прагну, щоб він вже розгорівся!» (Лк. 12, 49). Подумаймо над цими словами: Господь очікує від нас, щоб той вогник розгорівся, зігрів душі ближніх, щоб дар Господній був почутий, втілений у добрі справи.

(Продовження...)

Редакція газети «Цвіт нації»
Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата
24 листопада 2012

XVII Міжнародна проща Вервиці у Погоні

Традиційно на початку жовтня у с. Погоня, що на Івано-Франківщині, відбувається проща Вервиці, на яку прибувають прочани з різних областей України та з цілого світу. Щороку активну участь у прощі бере також і молодь з Бучача.

Прес-центр монастиря
17 жовтня 2012 детальніше...

Воздвигни нас, Хресте!

О, кедре ліванський, символе праведників, що зростаєш у силі і красі на весь світ! О, кедре живильний і кедре освячений! О, кедре жертовний, на якому було розп’ято Милосердя і Любов. Тебе бо було вибрано на знаряддя мук і страждань Сина Божого і Сина Чоловічого.

(Продовження...)

Ніна Оленяк
16 жовтня 2012
сторінки: «789101112131415  16  17 18 19 20 21 22 23 24 25 »