Новини

Розпорядок богослужінь на Великий Піст

У розпорядку богослужінь на Великий Піст відбулись певні зміни у порівнянні з попередніми роками. Просимо парафіян ознайомитись зі змінами на сторінці «Розпорядок богослужінь».

Прес-центр монастиря
16 березня 2013

Друга річниця спільноти «Цвіт Любові»

І ось минуло майже два роки з дня заснування нашої молодіжної організації «Цвіт Любові». Ще зовсім мало, щоб ділитися з кимось досвідом, але вже досить багато для того, щоб побачити в кожному з нас тих, хто росте разом з нею, розвивається, ділиться і відчуває. На протязі цих двох років ми спільно пережили не одну історію. Разом раділи, за кимсь сумували, когось чекали, співали, молилися. Господь завжди наділяв нас своєю «іскрою любові», яку завжди можна відчувати через дотик долоні друга. Кажуть, що коли люди живуть разом досить довго, то в них з’являються спільні звички, риси характеру та, навіть, зовнішня схожість. Не знаю на скільки ми стали подібними зовні, але щирість і щасливість наших посмішок не приховати!

Надя Войтович,
голова МО «Цвіт Любові»
3 березня 2013 детальніше...

Проводи коляди

«Слава Богу!» заспіваймо,
Честь Сину Божому
І Панові нашому
Поклін віддаймо.

Великою дружньою сім’єю проводжали Різдвяні свята парафіяни церкви Чесного Хреста Господнього м. Бучач. Учасники «Розколяди» прагнули поділитись радістю Христового Різдва, а також показати красу колядок і щедрівок, які притаманні нашим українським традиціям.

Прес-центр монастиря
13 лютого 2013 детальніше...

«Прагну бути з молодими» (Зустріч з Блаженнішим Любомиром Гузаром у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата)

«У чому полягає сенс життя, і чи Ви його осягнули?» — одне із чисельних питань, поставлених учнями Блаженнішому Любомиру Гузару під час відвідин Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата 8 лютого 2013 р.

Сучасна українська молодь втрачає духовні орієнтири. Це глибоко усвідомлює Блаженніший Любомир і, ініціюючи зустрічі з учнівськими спільнотами, прагне поділитись життєвою мудрістю та набутим досвідом, а також дати відповіді на актуальні питання сьогодення.

Прес-центр колегіуму
8 лютого 2013 детальніше...

Свято Богоявління Господнього

Голос Господній над водами!
Загримів Бог слави,
Господь над великими водами.

(Пс. 28, 4)

Свята Церква мудро вшановує Різдво нашого Господа. Сорок днів є час приготування до цього великого свята. Вірних вчать чувати, жити в присутності Бога і молитовному роздумові над побаченим. У Різдвяні дні, які наповнені великою тишею Христос стає для нас найбільшою цінністю і головною Особою людської історії і нашого життя. І після Різдва літургійні читання нагадують нам про народження Дитятка Ісуса, дають нам зрозуміти наше місце у боротьбі добра і зла, відчути, як Христос кличе нас не бути пасивними у цій боротьбі.

Прес-центр монастиря
фото — Віктор Гребеньовський
19 січня 2013 детальніше...
сторінки: «789101112131415  16  17 18 19 20 21 22 23 24 25 »