Новини

Проводи коляди

«Слава Богу!» заспіваймо,
Честь Сину Божому
І Панові нашому
Поклін віддаймо.

Великою дружньою сім’єю проводжали Різдвяні свята парафіяни церкви Чесного Хреста Господнього м. Бучач. Учасники «Розколяди» прагнули поділитись радістю Христового Різдва, а також показати красу колядок і щедрівок, які притаманні нашим українським традиціям.

Прес-центр монастиря
13 лютого 2013 детальніше...

«Прагну бути з молодими» (Зустріч з Блаженнішим Любомиром Гузаром у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата)

«У чому полягає сенс життя, і чи Ви його осягнули?» — одне із чисельних питань, поставлених учнями Блаженнішому Любомиру Гузару під час відвідин Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата 8 лютого 2013 р.

Сучасна українська молодь втрачає духовні орієнтири. Це глибоко усвідомлює Блаженніший Любомир і, ініціюючи зустрічі з учнівськими спільнотами, прагне поділитись життєвою мудрістю та набутим досвідом, а також дати відповіді на актуальні питання сьогодення.

Прес-центр колегіуму
8 лютого 2013 детальніше...

Свято Богоявління Господнього

Голос Господній над водами!
Загримів Бог слави,
Господь над великими водами.

(Пс. 28, 4)

Свята Церква мудро вшановує Різдво нашого Господа. Сорок днів є час приготування до цього великого свята. Вірних вчать чувати, жити в присутності Бога і молитовному роздумові над побаченим. У Різдвяні дні, які наповнені великою тишею Христос стає для нас найбільшою цінністю і головною Особою людської історії і нашого життя. І після Різдва літургійні читання нагадують нам про народження Дитятка Ісуса, дають нам зрозуміти наше місце у боротьбі добра і зла, відчути, як Христос кличе нас не бути пасивними у цій боротьбі.

Прес-центр монастиря
фото — Віктор Гребеньовський
19 січня 2013 детальніше...

Вітаємо зі святом!

Величаємо тебе,
святителю отче Василію,
і шануємо святу пам’ять твою,
ти бо молиш за нас Христа Бога нашого.

(Величання Утрені)

Від імені усіх парафіян, хорів, релігійних спільнот церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього, колективу Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата щиросердечно вітаємо монахів Василіянської обителі у м. Бучачі на чолі з ігуменом о. Іринеєм Гуменом, ЧСВВ зі святом св. Василія Великого.

Прес-центр монастиря
14 січня 2013

300-ліття Бучацького монастиря отців Василіян

У суботу, 8 грудня 2012 року, розпочались святкування з нагоди 300-ліття заснування Бучацького монастиря отців Василіян. Архієрейську Святу Літургію очолив Митрополит Тернопільсько-Зборівський о. Василій Семенюк.

Прес-центр монастиря
14 грудня 2012 детальніше...
сторінки: «789101112131415  16  17 18 19 20 21 22 23 24 25 »