Новини

300-ліття Бучацького монастиря отців Василіян

У суботу, 8 грудня 2012 року, розпочались святкування з нагоди 300-ліття заснування Бучацького монастиря отців Василіян. Архієрейську Святу Літургію очолив Митрополит Тернопільсько-Зборівський о. Василій Семенюк.

Прес-центр монастиря
14 грудня 2012 детальніше...

«Всі дороги сходяться в єдину»

До 300-ліття
Бучацького монастиря
отців Василіян

Всі дороги сходяться в єдину,
Ту, колись тернисту, з колючок.
Заплативши часові данину,
Ти сягнув сьогодні до зірок.

Василіянський монастир, іду до тебе,
Мов до дому рідного спішу.
Храм ласкаво огортає небо
І зсилає благодать святу.

(Продовження...)

Іра Андрієшин,
учасниця парафіяльного хору
та спільноти «Цвіт Любові»
13 грудня 2012

Шкільництво — давня і улюблена традиція Василіянського Чину

25 листопада 2012 року у Бучацькому колегіумі відзначили День святого священномученика Йосафата — покровителя навчального закладу.

Урочистості розпочалися у храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього святковою Літургією, яку очолив о. Макарій Солюк, ЧСВВ, Провінційний економ у співслужінні з о. Іринеєм Гуменом, ЧСВВ, директором колегіуму; о. Вінкентієм Пелихом, ЧСВВ, настоятелем монастиря Св. Онуфрія (м. Львів); о. Іваном Виксюком, ЧСВВ, випускником колегіуму та іншими священиками.

п. Роман Дем’янчук,
заступник директора колегіуму
з навчально-виховної роботи
фото — Юрій Карвацький,
семінарист ЛДС Св. Духа,
випускник колегіуму
12 грудня 2012 детальніше...

Запрошення

Маємо за честь запросити усіх парафіян церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього, жителів та гостей м. Бучач на святкування з нагоди відзначення 300-ліття з дня заснування Бучацького монастиря отців Василіян.

ПРОГРАМА СВЯТКУВАНЬ

Субота, 8 грудня

09:00 — Урочиста Свята Літургія.

10:30 — Відкриття та освячення стели на честь 300-ліття заснування Бучацького монастиря отців Василіян.

11:00 — Міжнародна науково-практична конференція «Чин Св. Василія Великого у контексті історико-релігійних процесів в Україні: до 300-ліття заснування Бучацького василіянського монастиря» (актова зала Бучацької РДА).

Неділя, 9 грудня

10:30 — Свята Літургія.

15:00 — «Крізь серпанки століть». Концерт з нагоди святкування 300-річчя заснування монастиря отців Василіян у Бучачі (РБК).

З пошаною,
Монаша спільнота
Бучацького монастиря
5 грудня 2012

Світильником світлим ти засіяв...

Святий Йосафат (Іван Кунцевич) жив в особливі часи. Зрештою, вони завжди такі, тому що наше життя — це є постійна боротьба добра і зла, випробовування на вірність Ісусові Христові, Богу, це наполеглива праця кожного дня не тільки перемоги, але й поразки. Добре, щоб було побільше перемог, бо вони приходять із Божого благословення. Господь посилає свій вогонь любові на землю й бажає, щоб він горів та охоплював не тільки душі тих, хто його приймає, але й захоплював ближніх… «Вогонь прийшов я кинути на землю — і як я прагну, щоб він вже розгорівся!» (Лк. 12, 49). Подумаймо над цими словами: Господь очікує від нас, щоб той вогник розгорівся, зігрів душі ближніх, щоб дар Господній був почутий, втілений у добрі справи.

(Продовження...)

Редакція газети «Цвіт нації»
Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата
24 листопада 2012
сторінки: «8910111213141516  17  18 19 20 21 22 23 24 25 26 »