Новини

Світильником світлим ти засіяв...

Святий Йосафат (Іван Кунцевич) жив в особливі часи. Зрештою, вони завжди такі, тому що наше життя — це є постійна боротьба добра і зла, випробовування на вірність Ісусові Христові, Богу, це наполеглива праця кожного дня не тільки перемоги, але й поразки. Добре, щоб було побільше перемог, бо вони приходять із Божого благословення. Господь посилає свій вогонь любові на землю й бажає, щоб він горів та охоплював не тільки душі тих, хто його приймає, але й захоплював ближніх… «Вогонь прийшов я кинути на землю — і як я прагну, щоб він вже розгорівся!» (Лк. 12, 49). Подумаймо над цими словами: Господь очікує від нас, щоб той вогник розгорівся, зігрів душі ближніх, щоб дар Господній був почутий, втілений у добрі справи.

(Продовження...)

Редакція газети «Цвіт нації»
Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата
24 листопада 2012

XVII Міжнародна проща Вервиці у Погоні

Традиційно на початку жовтня у с. Погоня, що на Івано-Франківщині, відбувається проща Вервиці, на яку прибувають прочани з різних областей України та з цілого світу. Щороку активну участь у прощі бере також і молодь з Бучача.

Прес-центр монастиря
17 жовтня 2012 детальніше...

Воздвигни нас, Хресте!

О, кедре ліванський, символе праведників, що зростаєш у силі і красі на весь світ! О, кедре живильний і кедре освячений! О, кедре жертовний, на якому було розп’ято Милосердя і Любов. Тебе бо було вибрано на знаряддя мук і страждань Сина Божого і Сина Чоловічого.

(Продовження...)

Ніна Оленяк
16 жовтня 2012

Воздвиження Чесного Хреста Господнього

«Величаємо Тебе, життєдавче Христе,
і почитаємо хрест Твій Чесний,
що ним Ти спас нас від неволі вражої.»

(Величання на утрені празника)

Особливістю цьогорічного святкування є те, що саме у цей день, 27 вересня, розпочались заходи з відзначення 300-ліття Бучацького монастиря отців Василіян.

Прес-центр монастиря
16 жовтня 2012 детальніше...

Подяка

Той, що сотворив світ і людину, міг би в одну мить спорудити і святиню, але яку заслугу мали б тоді ми? Всяке ж добре діло — це частина ціни за квиток до неба.

Так з волі Божої постала каплиця Святої Трійці на кладовищі на горі Федір. 23 вересня капличку, ікону Святої Трійці, дзвін освячено священиками церков: Воздвиження Чесного Хреста Господнього, Святої Покрови, Петра і Павла та святого Миколая. Нехай Господь поблагословить усіх жертводавців, які вклали лепту в цю Божу справу — організацію та будівництво каплиці Святої Трійці. Хай Святий Дух і надалі провадить тих, хто покликаний допомагати порадою, підтримкою, добрим словом, фінансово, фізичною працею, щоб капличка Святої Трійці була на славу Божу, для добра людей і спасіння наших душ, для життя вічного у Царстві Божому.

п. Марія Яремко
9 жовтня 2012 детальніше...
сторінки: «91011121314151617  18  19 20 21 22 23 24 25 26 27 »