Новини

День Знань у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата

1 вересня 2012 р. Божого вперше у новому навчальному році пролунав дзвінок для учнів та вчителів Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата. Цьогоріч на святкування Дня Знань у колегіум завітали Преосвященний Владика Димитрій Григорак ЧСВВ; о. Макарій Флячок ЧСВВ, Провінційний консультор; о. Йосафат Хаймик ЧСВВ, ректор ВІФБС; о. Вінкентій Пелих ЧСВВ, настоятель Львівського монастиря св. Онуфрія; о. Макарій Солюк ЧСВВ. Також традиційно були присутні родичі колегіантів, випускники, представники районного відділу освіти.

Прес-центр монастиря
фото — osbm.in.ua
4 вересня 2012 детальніше...

МО «Цвіт Любові» провела незабутню і приємну подорож Закарпаттям

Кілька чудових серпневих днів ще довго будемо згадувати в тісному дружньому колі нашої спільноти. Цікаві екскурсії, веселі ігри, комфортні умови, духовні настанови отця Марка та отця диякона Пімена, взаємна допомога, піклування одне про одного в часі подорожі, — все це закарбувалося у серці та спогадах. Начебто кілька днів, а згадувати будемо ще не на один місяць, а то й рік. Це був справді радісний і цікавий відпочинок для кожного з нас зокрема.

Надя Войтович,
голова МО «Цвіт Любові»
3 вересня 2012 детальніше...

Празник Преображення Господнього

«Величаємо Тебе, життєдавче Христе,
і почитаємо пречистого Твого Тіла
преславне Переображення».

(Величання на утрені празника)

Дня 19-го серпня наша Церква святкує празник світлого Господнього Переображення. Завданням цього празника є звеличати з життя Ісуса Христа славну подію переображення, що його деякі св. Отці називають другим Богоявлінням. Важливість події пізнати і з того, що її записали аж три Євангелисти: Матей, Марко й Лука. Тож погляньмо на подію переображення, на установлення празника та на дух його богослужби.

(Продовження...)

о. Юліян Катрій, ЧСВВ
Пізнай свій обряд.
19 серпня 2012

Довічні обіти брата Захарії Вінтоняка, ЧСВВ

11 серпня 2012 року у Івано-Франківському монастирі Христа Царя відбулося складання довічних монаших обітів братів василіян: Захарії Вінтоняка, Романа Мельника, Амвросія Козака і Степана Дубана. Урочисту Службу Божу очолив Генеральний Консультор і Вікарій о. Йоанікій Чверенчук, ЧСВВ.

Прес-центр монастиря
фото — Ігор Кізюк
16 серпня 2012 детальніше...

Мандрівка Вівтарної Дружини

Цього літа учасники Вівтарної Дружини, що діє при Бучацькому монастирі отців Василіян отримали нагоду активно й весело провести свій відпочинок у мандрівці Василіянськими монастирями Західної України.

Прес-центр монастиря
15 серпня 2012 детальніше...
сторінки: «101112131415161718  19  20 21 22 23 24 25 26 27 28 »