Новини

Відпуст Найсвятішого Серця Христового у Бучацькому монастирі оо. Василіян

Щороку Відпуст Найсвятішого Серця Христового у Бучацькому монастирі збирає багато віруючих, як з самого Бучача, так і з найближчих сіл. Не був винятком і цьогорічний Відпуст, 24 червня 2012 р. у монастирському храмі вшанували свято Найсвятішого Серця Христового. Урочисту Святу Літургію очолив о. Володимир Палчинський, ЧСВВ, з Івано-Франківського монастиря Царя Христа, який також виголосив святкову проповідь.

Прес-центр монастиря
28 червня 2012 детальніше...

Перше Святе Причастя

Святе Таїнство Євхаристії є найбільшим даром, який залишив нам Ісус Христос. «Хто споживає тіло моє і кров мою п'є, той у мені перебуває, а я — в ньому» (Йо. 6, 56). Через Євхаристію Ісус перебуває між нами і в нас, творить з віруючих одне Тіло — Церкву.

За доброю традицією у нашому храмі впродовж місяця перед святом Пресвятої Євхаристії відбувається катехизація дітей — приготування до Першої Сповіді та Першого Святого Причастя. Цього року, напередодні свята діти приступили до Св. Сповіді, а у неділю, 17 червня, на свято Пресвятої Євхаристії — прийняли Перше Урочисте Святе Причастя.

Прес-центр монастиря
28 червня 2012 детальніше...

Ювілей священства о. Доротея Шимчія, ЧСВВ

70-річчя свого священства у Бучацькому монастирі отців Василіян 14 травня 2012 р.Б. відзначив о. Доротей Шимчій — найстарший священик Василіянського Чину.

Прес-центр монастиря
19 травня 2012 детальніше...

Свято останнього дзвінка у Бучацькому колегіумі

Цьогоріч останній дзвінок для колегіантів пролунав у суботу, 12 травня 2012 р. Свято розпочалось із Божественної Літургії, яку служив протоігумен о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ спільно з ігуменом Бучацького монастиря та директором колегіуму о. Іринеєм Гуменом, ЧСВВ, ректором Василіянського Інституту Філософсько-Богословських Студій о. Робертом Лисейком, ЧСВВ, протосинкелом Бучацької єпархії о. Володимиром Заболотним, намісником монастиря св. Онуфрія у Львові о. Макарієм Солюком, ЧСВВ, о. Макарієм Флячком, ЧСВВ, о. Іваном Майковичем, ЧСВВ, о. Володимиром Кусим, ЧСВВ, директором української секції радіо «Ватикан» і випускником колегіуму о. Тимотеєм Коцуром, ЧСВВ.

Прес-центр монастиря
фото — Ірина Андрієшин
18 травня 2012 детальніше...

Проща католицьких шкіл

У суботу, 5 травня 2012 р.Б. у с. Зарваниця відбулась Х Всеукраїнська проща католицьких шкіл, у якій взяли участь дирекція, педколектив, працівники та учні Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата, а також десять інших навчально-виховних закладів різних єпархій та областей України.

Прес-центр монастиря
18 травня 2012 детальніше...
сторінки: «101112131415161718  19  20 21 22 23 24 25 26 27 28 »