Новини

Вітаємо із празником св. Василія Великого!

Високопреподобний отче ігумене Теодоре та уся монаша спільното Бучацької обителі отців Василіян, від імені парафіян, колективу колегіуму, хорів та християнських спільнот парафії Чесного Хреста Господнього вітаємо з празником св. Василія Великого!

Парафіяни церкви Воздвиження ЧХГ
14 січня 2018 детальніше...

З’їзд Апостольства Молитви Бучацької єпархії

23 вересня у рамках святкувань 400-ліття Василіянського Чину у Бучацькому монастирі відбувся з’їзд Апостольства Молитви Бучацької єпархії із 15 деканатів. Захід відбувся під проводом о. Йосафата Фітеля, ЧСВВ, координатора Апостольства Молитви у Бучацькій єпархії.

Прес-центр монастиря
5 жовтня 2017 детальніше...

Концерт духовної музики «Хресту твоєму поклоняємось, Владико»

Ювілей 400-літнього святкування Василіянського Чину Св. Йосафата у м. Бучачі торжественно відзначився спеціально підготовленим концертом духовної музики, темою якого став символ Воздвиженого Хреста Господнього. Ця тематична творча приокраса та натхненний настрій глядачів-бучачан створили 27 вересня неповторну святкову атмосферу у Районному будинку культури.

Прес-центр монастиря
30 вересня 2017 детальніше...

Храмове свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього

З 22 по 27 вересня отці василіяни Бучацького монастиря проводили заходи, присвячені 400-літньому ювілею ЧСВВ. Завершились святкування на храмовий празник Воздвиження Чесного Хреста.

Прес-служба osbm.in.ua
29 вересня 2017 детальніше...

Віхами історії Василіянського Чину

У рамках Ювілейних святкувань 400-ліття Василіянського Чину св. Йосафата 26 вересня у м. Бучачі сталася для місцевих жителів знаменна подія. У цей сонячно-золотий осінній день, за ініціативи василіянських ченців Хрестовоздвиженського монастиря та доброму сприянню місцевої влади, в актовому залі Міської ради відбулася Наукова академія під назвою: «Віхами історії Василіянського Чину».

Прес-центр монастиря,
фото: Газета «Нова Доба», Бучацька Єпархія УГКЦ
29 вересня 2017 детальніше...
сторінки: «1  2  3 4 5 6 7 8 9 10 11 »