Новини

Хресна Дорога по м. Бучач

У Хрестопоклінну неділю, 18 березня 2012 р.Б., о 15:30 год. у м. Бучач розпочнеться хода жителів міста символічною Хресною Дорогою.

Маршрут хресного походу:

I — церква св. Покрови

II — могила (біля церкви св. Покрови)

III — фігура Матері Божої (поліклініка)

IV — фігура Ісуса Христа (роздоріжжя)

V — фігура св. Яна Непомука (роздоріжжя)

VI — каплиця (біля моста через р. Стрипу)

VII — фігура св. Покрови (проборство)

VIII — каплиця (ЗОШ №1)

IX — фігура Матері Божої (початкова школа №1)

X — каплиця (перед монастирем оо. Василіян)

XI — церква Воздвиження Чесного Хреста Господнього монастиря оо. Василіян

XII — костел Успіння Пресвятої Богородиці

XIII — меморіал В. Стуса

XIV — церква св. Покрови

Оргкомітет (парафіяльна Рада церкви св. Покрови) запрошує усіх долучитись до спільної ходи.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
15 березня 2012

Роздуми над страстями Христа

Задля любові:
твоєї, моєї, нашої
і життя вічного в Христі

...Був ранок свята Опрісноків...

Був ранок після ночі, коли схопили Христа... Ранок суду над Сином Божим і Сином Людським...

...Ув’язнений і вже скатований, одягнений в пурпур і терновий вінок, Христос стояв у преторії, чекаючи присуду римського намісника Понтія Пилата. Збуджений і розчарований натовп разом зі старшими своїми та книжниками і фарисеями, вже засудили Христа до страти і ось, прийшли до намісника кесаря, щоб віддати Його на засуд. Самі ж не ввійшли в преторію, щоб не опоганитись, щоб з’їсти Пасху...

(Продовження...)

Ніна Оленяк
15 березня 2012

Це час підхожий, це пора покаяння

Ось уже проминули різдвяні свята, які щорічно пригадують нам радісну вістку про прихід Спасителя, і настає час, коли Христова Церква вводить нас у період Великого посту. У чому суть цієї прадавньої традиції християн? Так, у час Чотиридесятниці нам слід утримуватись від гучних забав, обмежити себе в споживанні окремих страв, висповідатись, прийняти Святе Причастя... Але чи формальне виконання цих побожних практик і приписів становить суть Сорокаденного посту? — Не зовсім. Якщо ми розумітимемо піст як щось таке, що обмежує нас, накидає нам якісь додаткові повинності, то цей час стане для нас чимсь незрозумілим, обтяжливим і небажаним. А тоді ми не зможемо здобути ті багаті плоди, які приносить досвід глибоко пережитого Великого посту.

(Продовження...)

о. диякон Пімен Коневич, ЧСВВ
27 лютого 2012

Розколяда

Нікого не залишають байдужими такі милі серцю колядки. Саме в них відображено весь колорит різдвяних свят. Однак свята завершуються… Так, напередодні Стрітення Господнього, у неділю, 12 лютого, після вечірньої Святої Літургії парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього Бучацького монастиря отців Василіян зібралися разом із усіма релігійними організаціями, колегіантами та монашою спільнотою, щоб вкотре разом поколядувати та з приємними враженнями провести цьогорічні різдвяні свята і з Божою ласкою дочекати наступних.

Прес-центр монастиря
12 лютого 2012 детальніше...

Вітаємо з іменинами!

«Не ви мене вибрали, а Я вас вибрав і призначив,
щоб ви йшли і плід принесли, та щоб тривав ваш плід».

(Йо. 15:16)

Всечесний отче Макарію!

У день Вашого Ангела прийміть щирі вітання в знак великої поваги до Вас як духовного провідника, якого Господь благословив на нелегку працю у винограднику Христовому, щоб нести Божу науку своєму народові. Нехай Вас не розчаровує той факт, що жереб Вашого служіння випав не на благодатний грунт. Ні час, ні обставини сьогодення не сприяють спокою: немає коли зупинятися і спочивати. Бажаємо Вам безмежної Божої благодаті і благословення у всіх починаннях, сили, наснаги та витривалості у виконанні всіх нелегких обов’язків, які Сам Бог на Вас поклав.

З любов’ю і вдячністю
колектив колегіуму
ім. святого Йосафата
1 лютого 2012 детальніше...
сторінки: «121314151617181920  21  22 23 24 25 26 27 28 29 30 »