Новини

Це час підхожий, це пора покаяння

Ось уже проминули різдвяні свята, які щорічно пригадують нам радісну вістку про прихід Спасителя, і настає час, коли Христова Церква вводить нас у період Великого посту. У чому суть цієї прадавньої традиції християн? Так, у час Чотиридесятниці нам слід утримуватись від гучних забав, обмежити себе в споживанні окремих страв, висповідатись, прийняти Святе Причастя... Але чи формальне виконання цих побожних практик і приписів становить суть Сорокаденного посту? — Не зовсім. Якщо ми розумітимемо піст як щось таке, що обмежує нас, накидає нам якісь додаткові повинності, то цей час стане для нас чимсь незрозумілим, обтяжливим і небажаним. А тоді ми не зможемо здобути ті багаті плоди, які приносить досвід глибоко пережитого Великого посту.

(Продовження...)

о. диякон Пімен Коневич, ЧСВВ
27 лютого 2012

Розколяда

Нікого не залишають байдужими такі милі серцю колядки. Саме в них відображено весь колорит різдвяних свят. Однак свята завершуються… Так, напередодні Стрітення Господнього, у неділю, 12 лютого, після вечірньої Святої Літургії парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього Бучацького монастиря отців Василіян зібралися разом із усіма релігійними організаціями, колегіантами та монашою спільнотою, щоб вкотре разом поколядувати та з приємними враженнями провести цьогорічні різдвяні свята і з Божою ласкою дочекати наступних.

Прес-центр монастиря
12 лютого 2012 детальніше...

Вітаємо з іменинами!

«Не ви мене вибрали, а Я вас вибрав і призначив,
щоб ви йшли і плід принесли, та щоб тривав ваш плід».

(Йо. 15:16)

Всечесний отче Макарію!

У день Вашого Ангела прийміть щирі вітання в знак великої поваги до Вас як духовного провідника, якого Господь благословив на нелегку працю у винограднику Христовому, щоб нести Божу науку своєму народові. Нехай Вас не розчаровує той факт, що жереб Вашого служіння випав не на благодатний грунт. Ні час, ні обставини сьогодення не сприяють спокою: немає коли зупинятися і спочивати. Бажаємо Вам безмежної Божої благодаті і благословення у всіх починаннях, сили, наснаги та витривалості у виконанні всіх нелегких обов’язків, які Сам Бог на Вас поклав.

З любов’ю і вдячністю
колектив колегіуму
ім. святого Йосафата
1 лютого 2012 детальніше...

1 лютого — прп. Макарія Єгипетського

1 лютого (19 січня) Свята Церква пригадує нам життєвий подвиг Великого Святого IV ст. — преподобного Макарія Єгипетського.

З цієї нагоди від імені парафіян та усіх релігійних організацій церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього щиросердечно вітаємо з іменинами ігумена Бучацької Василіянської обителі — о. Макарія Солюка, ЧСВВ.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
1 лютого 2012

Різдвяний виступ спільноти «Містична Троянда»

29 січня 2012 року, в Районному Будинку Культури, для парафіян церкви отців Василіян та мешканців Бучача виступили з різдвяною програмою о. Володимир Кусий, ЧСВВ та молодіжна Марійська спільнота «Містична Троянда» зі Львова. Надзвичайно приємно було дивитись як Різдво, відображене молоддю у виставі, проходить в українській християнській родині. Колядки, вечеря, милозвучний спів о. Володимира зігріли усіх присутніх у залі й знову привернули дух Різдва. На закінчення ігумен монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ подякував за виступ і побажав гостям завжди бути життєрадісними й правдивими у своєму житті, так як підчас вистави.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
29 січня 2012
сторінки: «121314151617181920  21  22 23 24 25 26 27 28 29 30 »