Новини

1 лютого — прп. Макарія Єгипетського

1 лютого (19 січня) Свята Церква пригадує нам життєвий подвиг Великого Святого IV ст. — преподобного Макарія Єгипетського.

З цієї нагоди від імені парафіян та усіх релігійних організацій церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього щиросердечно вітаємо з іменинами ігумена Бучацької Василіянської обителі — о. Макарія Солюка, ЧСВВ.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
1 лютого 2012

Різдвяний виступ спільноти «Містична Троянда»

29 січня 2012 року, в Районному Будинку Культури, для парафіян церкви отців Василіян та мешканців Бучача виступили з різдвяною програмою о. Володимир Кусий, ЧСВВ та молодіжна Марійська спільнота «Містична Троянда» зі Львова. Надзвичайно приємно було дивитись як Різдво, відображене молоддю у виставі, проходить в українській християнській родині. Колядки, вечеря, милозвучний спів о. Володимира зігріли усіх присутніх у залі й знову привернули дух Різдва. На закінчення ігумен монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ подякував за виступ і побажав гостям завжди бути життєрадісними й правдивими у своєму житті, так як підчас вистави.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
29 січня 2012

Науки для родин від «Домашньої Церкви».
День народження о. Теофіла Штурмака, ЧСВВ

У неділю, 29 січня 2012 р.Б., парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього під час кожної св. Літургії мали можливість послухати науки для родин, які проводились двома подружніми парами.

Прес-центр монастиря
29 січня 2012 детальніше...

Йорданські свята у Бучацькому монастирі оо. Василіян

Різдвяний цикл святкувань завершується Йорданськими святами. Богоявління Господнє та Хрещення Господа Нашого Ісуса Христа ми обходили у четвер, 19 січня 2012 р.Б., а у п’ятницю — Собор св. Йоана Хрестителя. Особливою рисою Йорданських свят є обряд освячення води. Так, і цього року, у Навечір’я Богоявління у Бучацькому монастирі оо. Василіян відбулось Водосвяття і парафіяни мали змогу розпочати святу вечерю із освяченої води. А вже наступного дня, після святкової Св. Літургії, вірні процесійною ходою вирушили до фігури Ісуса Христа на роздоріжжі, де відбулось спільне для бучачан Велике Водосвяття.

(Переглянути фото)

Прес-центр монастиря
20 січня 2012

Вітаємо!

По всій землі пролунав твій голос і вона прийняла твоє слово,
яким ти побожно навчав,
ти пояснив природу створіння і звичаї людські впорядкував.
Царське священство, отче преподобний Василію!
Моли Христа Бога за спасіння душ наших.

(Тропар)

Від імені парафіян та усіх релігійних організацій церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього щиросердечно вітаємо монашу спільноту Бучацького монастиря оо. Василіян на чолі з ігуменом о. Макарієм Солюком, ЧСВВ зі святом св. Василія Великого — покровителя Чину Святого Василія Великого.

Прес-центр монастиря
14 січня 2012
сторінки: «131415161718192021  22  23 24 25 26 27 28 29 30 31 »