Новини

Христос народився!
Славім Його!

Христос народжується — славте!
Христос із небес — зустрічайте!
Христос на землі — бадьортеся!
Співай Господеві вся земле, і весело заспівайте люди, бо Він прославився!

(Канон Утрені Різдва Христового)

У цей святковий Різдвяний час переживаємо незвичайне піднесення і відчуваємо у наших серцях велику радість, яку несе нам звістка про народження Божого Дитятка.

Невід’ємною частиною Різдвяних святкувань є також усе те різноманіття традицій і обрядів нашого народу, яке у різний спосіб возвеличує й прославляє народження Ісуса. Подібно і в Бучацькому монастирі оо. Василіян, зберігаючи та розвиваючи найкращі традиції, було прикрашено храм та споруджено шопки, молодіжними спільнотами підготовлено Різдвяні вертепи та вистави, щодня лунають колядки та віншування.

Прес-центр монастиря
10 січня 2012 детальніше...

«Домашня Церква — Засади Руху»

На сторінці «Книги» нашого сайту розміщено для завантаження і користування посібник «Домашня Церква — Засади Руху», у якому можна ознайомитись із Статутом, метою, завданням, програмою і методами праці Руху «Домашня Церква», умовами вступу та перебування у спільноті, особливостями проведення зустрічей, зобов’язаннями та духовними вправами. Видання буде корисним і цікавим як для учасників Руху «Домашньої Церкви», так і для подружніх пар, які бажають стати справжніми християнами, наблизитись до Господа, відкрити свої серця та родини для Ісуса.

Переклад та впорядкування здійснив о. Теофіл Штурмак, ЧСВВ — духовний провідник спільноти «Домашня Церква» при Бучацькому монастирі оо. Василіян.

(Продовження...)

Прес-центр монастиря
31 грудня 2011

Ієрейські свячення у Бучацькому монастирі

25 грудня 2011 р. Божого, у храмі Воздвиження Чесного Хреста, що при монастирі отців Василіян у Бучачі, відбулись ієрейські свячення двох дияконів: Єроніма Грома, ЧСВВ та Лазаря Громадського, ЧСВВ. Уділив цю Тайну Священства Преосвященний владика Димитрій Григорак, ЧСВВ, Єпарх Бучацький.

Прес-центр монастиря
26 грудня 2011 детальніше...

З Непорочною через усе життя...

Людина... звичайне, на перший погляд слово, просте, просте — але, величне водночас. Так покерувала рука Господня, що простій жінці з Назарету — Анні, було сповіщене те, чого вона чекала все своє життя, а на схилі літ вже й не думала про це. Вона стане матір’ю дівчинки, яка колись піднесе ім’я «Людина» на найвищий щабель гідності життя.

Наталія Хабурська (Король),
екс-голова Марійської Дружини
25 грудня 2011 детальніше...

День міліції

Сьогодні, 20 грудня 2011 року Божого, у монастирському храмі отців Василіян у Бучачі, ігумен о. Макарій Солюк, ЧСВВ відслужив Святу Літургію для всіх працівників райвідділу міліції з нагоди відзначення їх професійного свята — Дня міліції.

Прес-центр монастиря
20 грудня 2011 детальніше...
сторінки: «141516171819202122  23  24 25 26 27 28 29 30 31 32 »