Новини

Вітаємо!

По всій землі пролунав твій голос і вона прийняла твоє слово,
яким ти побожно навчав,
ти пояснив природу створіння і звичаї людські впорядкував.
Царське священство, отче преподобний Василію!
Моли Христа Бога за спасіння душ наших.

(Тропар)

Від імені парафіян та усіх релігійних організацій церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього щиросердечно вітаємо монашу спільноту Бучацького монастиря оо. Василіян на чолі з ігуменом о. Макарієм Солюком, ЧСВВ зі святом св. Василія Великого — покровителя Чину Святого Василія Великого.

Прес-центр монастиря
14 січня 2012

Христос народився!
Славім Його!

Христос народжується — славте!
Христос із небес — зустрічайте!
Христос на землі — бадьортеся!
Співай Господеві вся земле, і весело заспівайте люди, бо Він прославився!

(Канон Утрені Різдва Христового)

У цей святковий Різдвяний час переживаємо незвичайне піднесення і відчуваємо у наших серцях велику радість, яку несе нам звістка про народження Божого Дитятка.

Невід’ємною частиною Різдвяних святкувань є також усе те різноманіття традицій і обрядів нашого народу, яке у різний спосіб возвеличує й прославляє народження Ісуса. Подібно і в Бучацькому монастирі оо. Василіян, зберігаючи та розвиваючи найкращі традиції, було прикрашено храм та споруджено шопки, молодіжними спільнотами підготовлено Різдвяні вертепи та вистави, щодня лунають колядки та віншування.

Прес-центр монастиря
10 січня 2012 детальніше...

«Домашня Церква — Засади Руху»

На сторінці «Книги» нашого сайту розміщено для завантаження і користування посібник «Домашня Церква — Засади Руху», у якому можна ознайомитись із Статутом, метою, завданням, програмою і методами праці Руху «Домашня Церква», умовами вступу та перебування у спільноті, особливостями проведення зустрічей, зобов’язаннями та духовними вправами. Видання буде корисним і цікавим як для учасників Руху «Домашньої Церкви», так і для подружніх пар, які бажають стати справжніми християнами, наблизитись до Господа, відкрити свої серця та родини для Ісуса.

Переклад та впорядкування здійснив о. Теофіл Штурмак, ЧСВВ — духовний провідник спільноти «Домашня Церква» при Бучацькому монастирі оо. Василіян.

(Продовження...)

Прес-центр монастиря
31 грудня 2011

Ієрейські свячення у Бучацькому монастирі

25 грудня 2011 р. Божого, у храмі Воздвиження Чесного Хреста, що при монастирі отців Василіян у Бучачі, відбулись ієрейські свячення двох дияконів: Єроніма Грома, ЧСВВ та Лазаря Громадського, ЧСВВ. Уділив цю Тайну Священства Преосвященний владика Димитрій Григорак, ЧСВВ, Єпарх Бучацький.

Прес-центр монастиря
26 грудня 2011 детальніше...

З Непорочною через усе життя...

Людина... звичайне, на перший погляд слово, просте, просте — але, величне водночас. Так покерувала рука Господня, що простій жінці з Назарету — Анні, було сповіщене те, чого вона чекала все своє життя, а на схилі літ вже й не думала про це. Вона стане матір’ю дівчинки, яка колись піднесе ім’я «Людина» на найвищий щабель гідності життя.

Наталія Хабурська (Король),
екс-голова Марійської Дружини
25 грудня 2011 детальніше...
сторінки: «151617181920212223  24  25 26 27 28 29 30 31 32 33 »