Новини

Ой хто, хто, Миколая любить...

Ось такою піснею розпочинались дійства з нагоди свята Чудотворця Миколая при Бучацькому монастирі отців Василіян. Це свято усі люблять, тому що воно є пов’язане з приємними хвилинами, особливо для нашої малечі. Вони добре знають, що в найближчому часі до 19 грудня вони повинні намагатися бути чемними, ввічливими, допомагати в праці своїм батькам, бо має прийти Святий Миколай і принести подарунки.

Прес-центр монастиря
19 грудня 2011 детальніше...

Презентація книги «Бучацький монастир отців Василіян.
На службу Богові й Україні. До 300-ліття заснування»

У неділю, 18 грудня 2011 року Божого, у Районному Будинку Культури, о 16:00 год. відбулась презентація книги «Бучацький монастир отців Василіян. На службу Богові й Україні. До 300-ліття заснування».

Прес-центр монастиря
19 грудня 2011 детальніше...

Свято Миколая у Бучацькому колегіумі

Напередодні дуже приємного для дітей, а також і старших свята св. Миколая, колегіанти при Бучацькому монастирі сьогодні, 16 грудня, презентували виставу про цього великого Чудотворця.

В актовій залі колегіуму зібралися усі учні, вчителі, батьки, ігумен о. Макарій Солюк, ЧСВВ, директор колегіуму о. Іриней Гумен, ЧСВВ та о. Теодор Нагорняк, ЧСВВ. Надзвичайно приємно було чути з уст колегіантів щирі вірші, розповіді, та пісні на честь святого. Як і кожна маленька дитина очікує на подарунок від святого Миколая, так і вони сьогодні отримали від нього дарунки.

Прес-центр монастиря
16 грудня 2011 детальніше...

Блаженна Йосафато, моли Бога за нас!

У неділю, 11 грудня 2011 року Божого, до монастирського храму отців Василіян у Бучачі прибули мощі блаженної сестри Йосафати Гордашевської, СНДМ. Ікону з мощами перед церквою процесійно зустрів ігумен монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ, який в своєму слові привітання звернув увагу на те, що християни в своїй молитві до Господа повинні завжди звертатись також за посередництвом святих і блаженних, а особливо тих, хто вийшли з-поміж нашого народу.

Прес-центр монастиря
12 грудня 2011 детальніше...

«Яка роль церкви у вихованні молоді?»

Дитяча злочинність — проблема загальнодержавної ваги. Правоохоронні органи наголошують, що майже до кожної крадіжки причетний хтось із молодих людей. Це питання розглядалося і на останній колегії райдержадміністрації. Тож невже й справді щось не те коїться із нашими дітьми, невже стають вони байдужими й агресивними?.. І хто за це несе більшу відповідальність: батьки, школа, церква, держава в цілому?.. Про це та інше йшлося на засіданні «круглого столу», організованому редакцією газети «Нова доба». На запрошення відгукнулися представники влади, працівники освіти, культури, молодіжної галузі, правоохоронних органів, священики, батьки, психологи.

Василь Тракало, Оксана Чорній
7 грудня 2011 детальніше...
сторінки: «151617181920212223  24  25 26 27 28 29 30 31 32 33 »