Новини

Парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього відвідали
XVI Міжнародну прощу Вервиці у с. Погоня

Протягом 1–2 жовтня 2011 р.Б. у с. Погоня Тисменицького району Івано-Франківської області відбулась XVI Міжнародна проща Вервиці. Молодь спільнот Вівтарна Дружина та «Цвіт Любові», котрі діють при Бучацькому монастирі отців Василіян, молодіжний хор та парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього взяли участь у Святій Літургії, яку очолив у співслужінні з багатьма іншими священиками ігумен Василіянського монастиря Успіння Пресвятої Богородиці у с. Погоні о. Никодим Гуралюк, ЧСВВ, молебні та співаній Вервиці і у такий спосіб долучились до молитов християн усього світу за єдність Церкви.

Прес-центр монастиря
3 жовтня 2011 детальніше...

Вернись на дорогу спасіння!

Є такі речі, про які люди не люблять говорити, бо вони дуже часто їх дратують, а навіть викликають злість. До таких недолюблюваних тем належить тема гріха. Вона сьогодні не є в моді. Люди про нього не хочуть говорити, а навіть і думати. Попри те, дуже багато гріхів вони все ж допускають. Гріх сьогодні всюди робить велику кар'єру: в пресі, по радіо й телебаченні він є предметом вихваляння. Люди не хочуть думати про відповідальність за нього. А де ж є справедливість?

(Продовження...)

Переклад з польської
о. Макарія Солюка, ЧСВВ
28 вересня 2011

Празник у Бучацькому монастирі

Сьогодні, 27 вересня, Свята Церква, а, особливо, монастир отців Василіян у Бучачі, святкує всесвітнє Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Значною подією являється це свято для всіх християн, адже мають вони прекрасну нагоду ще раз застановитись над величчю та силою животворного хреста, на якому віддав своє життя наш Спаситель.

Празник відбувся в часі Святих Місій, які проходять у Бучацькому монастирі. Місіонерами є о. Теодозій Янків, ЧСВВ та о. Корнилій Яремак, ЧСВВ. В особливий спосіб вони намагаються відкрити серця вірних для Христа через свої дуже цікаві, змістовні й повчальні науки. Щоразу більше людей приходить, щоб послухати місіонерів та помолитись перед святими мощами Івана Хрестителя, реліквіями та іконою блаженного Папи Івана Павла ІІ.

Прес-центр монастиря
27 вересня 2011 детальніше...

У Бучацькому монастирі розпочались св. Місії

Сьогодні, у неділю, 25 вересня, у василіянському храмі розпочалась св. Місія під покровом блаженного Папи Івана Павла ІІ і мощей св. Івана Хрестителя.

Перед торжественною Святою Літургією ігумен о. Макарій Солюк, ЧСВВ процесійно біля церкви зустрів ікону блаженного і св. мощі, які принесли до входу отці-монахи. Після урочистої зустрічі процесія зі співом пісень увійшла до храму, мощі та ікона були встановлені на тетраподі.

Прес-центр монастиря
25 вересня 2011 детальніше...

Святі Місії під покровом блаженного Папи Івана Павла ІІ в Бучацькому монастирі отців Василіян

З 25 вересня по 2 жовтня 2011 року Божого усіх сердечно запрошуємо на святі Місії, які відбудуться при монастирі отців Василіян у Бучачі. Кожен матиме змогу присвятити час справі навернення і оновлення власного життя, зокрема, вислухати місійні науки, прийняти святі Тайни Покаяння і Євхаристії, провести духовні розмови, відбувати моління за оздоровлення душі і тіла й отримати відпуст повний.

Свята Місія у нашому храмі проводитиметься під покровом блаженного Папи Івана Павла ІІ, а саме, його реліквій та ікони. Розпорядок на кожен день наведено нижче. Також із програмою св. Місій можна детально ознайомитись на сторінці «Розпорядок богослужінь».

Зі щирого серця запрошуємо Вас!

Прес-центр монастиря
23 вересня 2011 детальніше...
сторінки: «171819202122232425  26  27 28 29 30 31 »