Новини

Свято Миколая у Бучацькому колегіумі

Напередодні дуже приємного для дітей, а також і старших свята св. Миколая, колегіанти при Бучацькому монастирі сьогодні, 16 грудня, презентували виставу про цього великого Чудотворця.

В актовій залі колегіуму зібралися усі учні, вчителі, батьки, ігумен о. Макарій Солюк, ЧСВВ, директор колегіуму о. Іриней Гумен, ЧСВВ та о. Теодор Нагорняк, ЧСВВ. Надзвичайно приємно було чути з уст колегіантів щирі вірші, розповіді, та пісні на честь святого. Як і кожна маленька дитина очікує на подарунок від святого Миколая, так і вони сьогодні отримали від нього дарунки.

Прес-центр монастиря
16 грудня 2011 детальніше...

Блаженна Йосафато, моли Бога за нас!

У неділю, 11 грудня 2011 року Божого, до монастирського храму отців Василіян у Бучачі прибули мощі блаженної сестри Йосафати Гордашевської, СНДМ. Ікону з мощами перед церквою процесійно зустрів ігумен монастиря о. Макарій Солюк, ЧСВВ, який в своєму слові привітання звернув увагу на те, що християни в своїй молитві до Господа повинні завжди звертатись також за посередництвом святих і блаженних, а особливо тих, хто вийшли з-поміж нашого народу.

Прес-центр монастиря
12 грудня 2011 детальніше...

«Яка роль церкви у вихованні молоді?»

Дитяча злочинність — проблема загальнодержавної ваги. Правоохоронні органи наголошують, що майже до кожної крадіжки причетний хтось із молодих людей. Це питання розглядалося і на останній колегії райдержадміністрації. Тож невже й справді щось не те коїться із нашими дітьми, невже стають вони байдужими й агресивними?.. І хто за це несе більшу відповідальність: батьки, школа, церква, держава в цілому?.. Про це та інше йшлося на засіданні «круглого столу», організованому редакцією газети «Нова доба». На запрошення відгукнулися представники влади, працівники освіти, культури, молодіжної галузі, правоохоронних органів, священики, батьки, психологи.

Василь Тракало, Оксана Чорній
7 грудня 2011 детальніше...

Перший рік з життя «Домашньої Церкви» у Бучачі

У вересні спільноті «Домашня Церква» виповнився 1 рік від початку заснування у Бучачі. Яким був цей рік для нашої спільноти? В першу чергу, його можна назвати організаційним, тому що відбувалося формування групи, учасники знайомилися, дізнавалися про мету та методи роботи «Домашньої Церкви», починали практикувати певні духовні обов’язки в своїх родинах.

Наш духовний провідник о. Теофіл Штурмак, ЧСВВ впорядкував та видав невеличкий посібник про основні засади руху «Домашня Церква».

Аніматорська пара спільноти
6 грудня 2011 детальніше...

«Трилітня тілом, багатолітня духом —
хай прославиться піснями Богоневіста»

4 грудня весь християнський світ відзначає величну подію — Введення в храм Пресвятої Богородиці. Це одне з найбільших свят церковного року.

Учасники гуртка «Діти Марії» до цього свята готувалися заздалегідь. Під вмілим керівництвом п. Тереси Голуб та з благословення ігумена о. Макарія Солюка, ЧСВВ вони продемонстрували величне дійство: у супроводі ангелів з білими лілеями, що символізують невинність Пречистої Діви Марії, маленьку дівчинку Марію благочестиві Йоаким і Анна віддали на служіння Господу.

п. Оля Гева
5 грудня 2011 детальніше...
сторінки: «171819202122232425  26  27 28 29 30 31 32 33 34 35 »