Новини

Вшанування воїнів УПА

Вчора, 16 жовтня 2011 р. відбувся похід до могили воїнів УПА, що знаходиться на горі Федір у м. Бучачі. Як і кожного року, в часі празника Покрови, був зорганізований процесійний похід від церкви отців Василіян, щоб на могилі відслужити панахиду.

Прес-центр монастиря
17 жовтня 2011 детальніше...

Вічна пам'ять!

У неділю, 9 жовтня 2011 р., упокоївся в Бозі на 44 році життя, 12 році священнослужіння о. Ігор Регусевич.

Його життя постійно було пов’язане з Божою ласкою, адже в своєму священичому служінні він був досконалим. Перебуваючи майже 10 років по василіанських монастирях, а з них 4 роки у нашій Бучацькій св. обителі, він старався якнайкраще своїми послугами священика допомагати людям, за що його дуже поважали й любили.

Смерть його вважаємо за щасливу, тому що зранку він висповідався, о 14:00 год. співслужив із ігуменом монастиря о. Макарієм Солюком, ЧСВВ Святу Літургію, а коли розпочав проповідь — Господь покликав його до себе.

Увечері, 9 жовтня, у церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього Бучацького монастиря оо. Василіян відслужили священичий Парастас, у понеділок зранку, 10 жовтня — заупокійну Літургію та панахиду, після завершення якої тіло о. Ігоря було перевезене до родинного села. У вівторок, 11 жовтня, у с. Пісочна Миколаївського р-ну Львівської обл. об 11:00 год. відслужили заупокійну Літургію та відбувся священичий похорон.

Отець Ігор відійшов у стані освячуючої ласки, про що і кожен з нас повинен молитись і просити Бога.

Зі святими упокой, Христе Боже, слугу свого ієрея Ігоря і вчини йому вічну пам’ять!

12 жовтня 2011

Виховання у правді і вірі...

«Найцінніше багатство, яке набувається
у роки дитинства, отроцтва,
ранньої юності, — це знання».

В.О. Сухомлинський

Кожний наш буденний день, який би він не був, є Божим благословенням для усього людства. Ми живемо у вільній і всіма люблячій державі — Україні. Однак, беручи до уваги різні обставини як політичного, так і духовного характеру, дуже часто себе запитуємо: яке наше майбутнє, як нам діяти, щоб не здеградувала наша людська особистість, як чинити, щоб бути щасливим і жити правдивим життям?

(Продовження...)

о. Макарій Солюк, ЧСВВ
5 жовтня 2011

Завершення св. Місій у Бучацькому монастирі

У неділю, 2 жовтня 2011 р.Б., в урочистий спосіб відбулося завершення св. Місій, які проводились при Бучацькому монастирі отців Василіян. Ця подія, напевно, залишиться незабутньою у серцях бучачан і не тільки, адже кожен скористав з неї, і то в надзвичайний спосіб. Усі мали можливість приступати до реліквій блаженного Папи Івана Павла ІІ і мощей св. Івана Хрестителя, випрошуючи потрібних ласк.

Прес-центр монастиря
4 жовтня 2011 детальніше...

Парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього відвідали
XVI Міжнародну прощу Вервиці у с. Погоня

Протягом 1–2 жовтня 2011 р.Б. у с. Погоня Тисменицького району Івано-Франківської області відбулась XVI Міжнародна проща Вервиці. Молодь спільнот Вівтарна Дружина та «Цвіт Любові», котрі діють при Бучацькому монастирі отців Василіян, молодіжний хор та парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста Господнього взяли участь у Святій Літургії, яку очолив у співслужінні з багатьма іншими священиками ігумен Василіянського монастиря Успіння Пресвятої Богородиці у с. Погоні о. Никодим Гуралюк, ЧСВВ, молебні та співаній Вервиці і у такий спосіб долучились до молитов християн усього світу за єдність Церкви.

Прес-центр монастиря
3 жовтня 2011 детальніше...
сторінки: «192021222324252627  28  29 30 31 32 33 »