Новини

Вернись на дорогу спасіння!

Є такі речі, про які люди не люблять говорити, бо вони дуже часто їх дратують, а навіть викликають злість. До таких недолюблюваних тем належить тема гріха. Вона сьогодні не є в моді. Люди про нього не хочуть говорити, а навіть і думати. Попри те, дуже багато гріхів вони все ж допускають. Гріх сьогодні всюди робить велику кар'єру: в пресі, по радіо й телебаченні він є предметом вихваляння. Люди не хочуть думати про відповідальність за нього. А де ж є справедливість?

(Продовження...)

Переклад з польської
о. Макарія Солюка, ЧСВВ
28 вересня 2011

Празник у Бучацькому монастирі

Сьогодні, 27 вересня, Свята Церква, а, особливо, монастир отців Василіян у Бучачі, святкує всесвітнє Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Значною подією являється це свято для всіх християн, адже мають вони прекрасну нагоду ще раз застановитись над величчю та силою животворного хреста, на якому віддав своє життя наш Спаситель.

Празник відбувся в часі Святих Місій, які проходять у Бучацькому монастирі. Місіонерами є о. Теодозій Янків, ЧСВВ та о. Корнилій Яремак, ЧСВВ. В особливий спосіб вони намагаються відкрити серця вірних для Христа через свої дуже цікаві, змістовні й повчальні науки. Щоразу більше людей приходить, щоб послухати місіонерів та помолитись перед святими мощами Івана Хрестителя, реліквіями та іконою блаженного Папи Івана Павла ІІ.

Прес-центр монастиря
27 вересня 2011 детальніше...

У Бучацькому монастирі розпочались св. Місії

Сьогодні, у неділю, 25 вересня, у василіянському храмі розпочалась св. Місія під покровом блаженного Папи Івана Павла ІІ і мощей св. Івана Хрестителя.

Перед торжественною Святою Літургією ігумен о. Макарій Солюк, ЧСВВ процесійно біля церкви зустрів ікону блаженного і св. мощі, які принесли до входу отці-монахи. Після урочистої зустрічі процесія зі співом пісень увійшла до храму, мощі та ікона були встановлені на тетраподі.

Прес-центр монастиря
25 вересня 2011 детальніше...

Святі Місії під покровом блаженного Папи Івана Павла ІІ в Бучацькому монастирі отців Василіян

З 25 вересня по 2 жовтня 2011 року Божого усіх сердечно запрошуємо на святі Місії, які відбудуться при монастирі отців Василіян у Бучачі. Кожен матиме змогу присвятити час справі навернення і оновлення власного життя, зокрема, вислухати місійні науки, прийняти святі Тайни Покаяння і Євхаристії, провести духовні розмови, відбувати моління за оздоровлення душі і тіла й отримати відпуст повний.

Свята Місія у нашому храмі проводитиметься під покровом блаженного Папи Івана Павла ІІ, а саме, його реліквій та ікони. Розпорядок на кожен день наведено нижче. Також із програмою св. Місій можна детально ознайомитись на сторінці «Розпорядок богослужінь».

Зі щирого серця запрошуємо Вас!

Прес-центр монастиря
23 вересня 2011 детальніше...

«На службу Богові й Україні»

Саме такий підзаголовок має книга про Бучацький монастир отців Василіян, яка нещодавно вийшла з друку. Метою її написання є приготування до святкувань 300-ліття заснування нашої святої обителі. Автором дослідження є Ярослав Стоцький – доктор історичних наук, професор Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя.

У монографії розповідається про заснування, спорудження, архітектуру, а також духовне, освітнє і наукове служіння Бучацького василіянського монастиря впродовж його майже 300-літньої історії в нерозривному контексті історії Чину св. Василія Великого та Української Греко-Католицької Церкви. На основі опрацювання бібліографічної бази й архівних матеріалів проаналізовано, як бучацькі Василіяни поширювали віру та освіту серед українського народу, як сформували монастир славним осередком християнського, греко-католицького, василіянського духу, як зуміли загартувати себе і мирян у підпільний період УГКЦ, як відроджували греко-католицьке й василіянське життя в Україні загалом, та в Бучачі й на Бучаччині зокрема.

Книгу, яка є гарним путівником з історії Бучацького монастиря оо. Василіян і буде доброю згадкою для родини чи подарунком для друзів, можна придбати в монастирській крамниці.

Прес-центр монастиря
23 вересня 2011
сторінки: «202122232425262728  29  30 31 32 33 »