Новини

Спогади про блаженної пам'яті о. Ігоря Регусевича

«Для всіх став я всім, щоб конче деяких спас ти»
(Апостол Павло, 1 Кор. 9:22).

«Високопреподобний отче-ігумене Макарію, милі діточки, дорога юна молоде, любі у Христі брати і сестри!...» Це були останні слова звертання до всіх нас у недільній проповіді (9.10.2011 р.) перед відходом у вічність отця Ігоря. Він був посеред нас, є з нами, бо став Христовим священиком, щедро ділився собою, віддаючи людям не лише часі знання, але й силу, здоров’я, свою любов… Отець Ігор вповні віддавався людям як слуга, який силою Святого Духа у таїнстві Священства відкривав людині Христа та через Нього єднав з Отцем, Джерелом вічного життя.

Марія Яремко,
вчитель світової літератури
Колегіуму ім. св. Йосафата
20 жовтня 2011 детальніше...

Про Сповідь

Що відповіла б людина, яку запитали б, чи хоче вона бути щасливою? — Навіть якби відповіла, що не хоче, то їй би не повірили... Що відповіла б людина, яку запитали б, чи відчуває вона голос сумління, який хвалить за те, що вчинила добре і дорікає за зле? — Неодмінно відповіла б, що має такі відчуття. Бо кожен розуміє, що, наприклад, великодушно допомогти комусь, мудро порадити, підтримати в біді — це добре, а скривдити, зрадити, не дотримати слова — це зле. Щоправда, люди, які у своїх гріхах перебували дуже довго і низько впали, можуть мати дуже слабке і викривлене сумління. Але цікаво, що люди у різних куточках землі завжди відчували цей голос, який раз у раз виринає десь там, у глибині серця. І життя своє людина спрямовує до того, щоби щось осягнути, бореться з негараздами, шукає втіх, тобто прагне бути щасливою, та й іншим бажає щастя.

(Продовження...)

о. Порфирій В. Шумило, ЧСВВ
бр. Пімен І. Коневич, ЧСВВ
18 жовтня 2011

Освячення фігури Пречистої Діви Марії

16 жовтня 2011 р. на Південному масиві м. Бучача відбулось освячення новопоставленої фігури Пречистої Діви Марії, яке здійснили ігумен монастиря отців Василіян о. Макарій Солюк, ЧСВВ, о. Теофіл Штурмак, ЧСВВ та благочинний-протоієрей церкви св. рівноап. вел. кн. Володимира о. Петро Терещук. На освячення зійшлись мешканці південної околиці Бучача, учасники релігійних організацій монастиря оо. Василіян.

Прес-центр монастиря
17 жовтня 2011 детальніше...

Вшанування воїнів УПА

Вчора, 16 жовтня 2011 р. відбувся похід до могили воїнів УПА, що знаходиться на горі Федір у м. Бучачі. Як і кожного року, в часі празника Покрови, був зорганізований процесійний похід від церкви отців Василіян, щоб на могилі відслужити панахиду.

Прес-центр монастиря
17 жовтня 2011 детальніше...

Вічна пам'ять!

У неділю, 9 жовтня 2011 р., упокоївся в Бозі на 44 році життя, 12 році священнослужіння о. Ігор Регусевич.

Його життя постійно було пов’язане з Божою ласкою, адже в своєму священичому служінні він був досконалим. Перебуваючи майже 10 років по василіанських монастирях, а з них 4 роки у нашій Бучацькій св. обителі, він старався якнайкраще своїми послугами священика допомагати людям, за що його дуже поважали й любили.

Смерть його вважаємо за щасливу, тому що зранку він висповідався, о 14:00 год. співслужив із ігуменом монастиря о. Макарієм Солюком, ЧСВВ Святу Літургію, а коли розпочав проповідь — Господь покликав його до себе.

Увечері, 9 жовтня, у церкві Воздвиження Чесного Хреста Господнього Бучацького монастиря оо. Василіян відслужили священичий Парастас, у понеділок зранку, 10 жовтня — заупокійну Літургію та панахиду, після завершення якої тіло о. Ігоря було перевезене до родинного села. У вівторок, 11 жовтня, у с. Пісочна Миколаївського р-ну Львівської обл. об 11:00 год. відслужили заупокійну Літургію та відбувся священичий похорон.

Отець Ігор відійшов у стані освячуючої ласки, про що і кожен з нас повинен молитись і просити Бога.

Зі святими упокой, Христе Боже, слугу свого ієрея Ігоря і вчини йому вічну пам’ять!

12 жовтня 2011
сторінки: «202122232425262728  29  30 31 32 33 34 35 »