Новини

Запрошуємо на Театралізовану Хресну Дорогу

19 березня 2017 р. Божого у м. Бучач відбудеться Театралізована Хресна Дорога за участю ТУСК «Обнова» та семінаристів ІФДС ім. свщмч. Йосафата.

Хресна хода розпочнеться о 15:30 від Бучацького монастиря отців Василіян. Запрошуємо усіх вірних!

Прес-центр монастиря
10 березня 2017

Вітаємо із празником св. Василія Великого!

О, Василіє Великий,
Церкви Божої красо,
О, якими ж ми словами
 Гідну честь Тобі дамо.

Сьогодні, 14 січня 2017 року Божого, у празник св. Василія Великого, від імені парафіян, колективу колегіуму, хорів та релігійних організацій парафії ЧХГ вітаємо монашу спільноту Бучацької обителі отців Василіян на чолі з ігуменом о. Теодором Нагорняком ЧСВВ.

Вдивляючись в ікону, написану до Ювілею Василіянського Чину, віднаходимо велич чернечого подвигу, який свого часу творили визначні постаті Чину Святого Василія Великого. Сьогодні ж, зустрічаючи Вас, високопреподобний отче Теодоре, та співбратів по Чину, маємо нагоду бачити, як власним життям Ви творите майстерну й гідну подиву ікону християнських чеснот та Василіянських харизм серед викликів сучасного світу. Бажаємо Вам стійкості у вірі, витривалості у покликанні та ревності у служінні! На Славу Божу, на добро парафії, на многії і благії літа!

Парафіяни церкви Воздвиження ЧХГ
14 січня 2017

Зустріч Марійської Дружини

Щороку, наприкінці грудня, у стінах Бучацького монастиря отців Василіян проходить зустріч Марійської Дружини. Дійство відбувається зазвичай на свято Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, оскільки саме Вона є нашою Покровителькою і Заступницею.

З молитвою та любов’ю
Марійська Дружина
26 грудня 2016 детальніше...

Передріздвяні реколекції

У нашому храмі з 22 по 25 грудня 2016 р.Б. триватимуть передріздвяні реколекції, які проведе о. Мелетій Батіг, ЧСВВ. Науки розпочнуться у четвер, 22 грудня, на Святій Літургії о 18:00 і завершаться у неділю, 25 грудня, на Парафіяльній Святій Літургії о 10:30. Щиросердечно запрошуємо парафіян до участі у реколекціях.

Прес-центр монастиря
18 грудня 2016

Упокоївся в Господі о. Доротей Дмитро Шимчій, ЧСВВ

У суботу, 3 грудня 2016 року Божого, на 102-му році життя упокоївся в Господі о. Доротей Дмитро Шимчій, ЧСВВ. Просимо ченців Василіянського Чину відправити за нього приписані нашим Статутом заупокійні молитви.

Розпорядок заупокійних богослужінь:
4 грудня, неділя, 19:00 — Монаший парастас
5 грудня, понеділок, 13:00 — Свята Літургія і Чин похорону

Прес-центр монастиря
3 грудня 2016 детальніше...
сторінки: «12  3  4 5 6 7 8 9 10 11 12 »